6 نکته که برای تزئین پیشخوان آشپزخانه نیاز دارید

6 نکته که برای تزئین پیشخوان آشپزخانه نیاز دارید

تزئین پیشخوان آشپزخانه

تزئین پیشخوان آشپزخانه | تزئین وقتی آسان است که تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که یک فضا را زیبا جلوه دهید. چالش زمانی پیش می آید که شما باید تعادل و شکل و عملکرد را حفظ کنید. و وقتی نوبت به پیشخوان های آشپزخانه می رسد ، این تعادل ضروری است. پیشخوان آشپزخانه بهم ریخته دستور العمل فاجعه است. مهم نیست که آشپزخانه شما چقدر زیبا به نظر می رسد اگر نتوانید یک وعده غذایی در آن بپزید. شما به فضایی کاملاً کاربردی و زیبا احتیاج دارید – این بدان معناست که باید در هر مرحله کارایی را در ذهن داشته باشید.

خوشبختانه ، ما مجبور نیستیم همه این کارها را خودمان انجام دهیم. در این جهان تعداد زیادی ایده برای دکوراسیون آشپزخانه وجود دارد – و بسیاری از آنها ارزش تکرار دارند. این ایده ها مهارت و سبک را به طرز ماهرانه ای متعادل می کنند و به همه ما الهام می دهند تا هنگام تزئین آشپزخانه هایمان از بین آنها انتخاب کنیم.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

1. موارد غیر ضروری را از پیشخوان های خود دور نگه دارید | تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

با آویختن تزئینی غیرضروری – مانند هنر – بر روی دیوارهای خود کمی فضای پیشخوان آزاد کنید. اگر این یک ابزار آشپزخانه نیست که به طور منظم برای پخت و پز استفاده می کنید ، احتمالاً نیازی به صرفه جویی در فضای پیشخوان ارزشمند برای آن ندارید. (بله ، حتی اگر واقعاً زیبا باشد. و بله ، حتی اگر یک تن از فضای پیشخوان هم برای ذخیره داشته باشید.)

2. از راه حل های ذخیره سازی هوشمند استفاده کنید

بلوک های چاقو می توانند فضای زیادی را اشغال کنند. شما می دانید چه چیزی نیست؟ دندانه دار چاقو مغناطیسی. این قفسه های چشم نواز می توانند چاقوهای شما را آماده نگه دارند – اما هنوز هم مانع آن نمی شوند. به علاوه ، آنها در آشپزخانه شما بسیار عالی به نظر می رسند ، به خصوص اگر چاقوهای شما زیبا باشند.

3. اجازه دهید زیباترین موارد ضروری شما دو برابر دکور باشد

تزئین پیشخوان آشپزخانه | در موارد ضروری که دوست دارید به آنها نگاه کنید سرمایه گذاری کنید و آنها را به دکور تبدیل کنید. تخته های برش ، شیکرهای نمک و فلفل و سایر موارد ضروری اغلب با اجرای شیک و زیبا ارائه می شوند. این نسخه های زیبا بسیار زیبا به نظر می رسد که میزهای آشپزخانه شما را آراسته کند. و از آنجا که به اندازه کافی ظریف برای نمایش هستند ، درصورت نیاز به آنها دسترسی همیشه آسان خواهد بود.

4. بیشترین استفاده را از فضای ذخیره سازی کنید

 

تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

استفاده کامل از قفسه ها و کابینت ها نکته ای آشکار است. اما از برخی از گزینه های ذخیره سازی کمتر قابل توجه در فضای خود صرف نظر نکنید. اگر می خواهید بدون بهم ریختن پیشخوان هایتان جلوه ها را جلا دهید ، طاقچه پنجره می تواند مکان مناسبی برای ذخیره دکوراسیون باشد. (و از آنجا که پر از نور است ، به ویژه مکان بسیار خوبی برای گیاهان شماست.)

5- عملی بودن را در اولویت قرار دهید

تزئین پیشخوان آشپزخانه | اگر فضای آشپزخانه محدود است ، پیشخوان های خود را تا حد ممکن شفاف نگه دارید – و از هرگونه ذخیره سازی داخلی که ارائه می دهید استفاده کنید. قفسه ها ، وسایل روشنایی و کابینت های زیبا فضای شما را از احساس لختی دور می کند. و از خودتان تشکر خواهید کرد که دفعه دیگر که برای پختن یک غذا می روید بسیار عملی هستید.

 

6. موارد ضروری خود را با Backsplash مطابقت دهید | تزئین پیشخوان آشپزخانه

به امید پخت و پز یک آشپزخانه مینیمالیستی؟ رنگ های خود را ثابت نگه دارید. از backsplash خود به عنوان نقطه شروع پالت استفاده کنید و فقط موارد ضروری را که با آن مطابقت دارند نمایش دهید یا مکمل آن باشند.

7. چند قلاب اضافه کنید

فضای ذخیره سازی کم است؟ از قلاب ها برای کارآیی بیشتر قفسه های خود استفاده کنید. این امر خصوصاً در مواردی که قفسه های شما بلند است ، اگر لوازم ضروری آشپزخانه شما کوتاه است یا اینکه همزمان با هر دو مورد سر و کار دارید بسیار مهم است. چند قلاب می تواند باعث از بین رفتن فضای با ارزش قفسه شود – و همچنین می تواند راهی عالی برای نمایش زیبایی لیوان های شما باشد.

8. رنگ های خود را ثابت نگه دارید | تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

وسایل آشپزخانه را با اطمینان از اینکه متناسب با طرح رنگ شما هستند ، تزئینی نگه دارید. البته این بدان معنا نیست که شما فقط می توانید بشقاب ، لیوان و ماهی تابه های متناسب با یکدیگر بخرید. فقط مطمئن شوید که قطعات خارج از پالت خود را در کابینت های خود ، جایی که به نمایش در نمی آیند ، ذخیره کنید.

9. اجازه دهید Backsplash شما نمایش را بدزدد

اگر صفحه عقب شما چشم نواز است ، باید پیشخوان های خود را صاف نگه دارید. فضای شما احساس تزئین خواهد شد ، حتی اگر آن را کاملا خالی بگذارید. (مطمئناً ، اگر تصمیم دارید کمی دکور اضافه کنید ، حتماً قطعاتی را انتخاب کنید که مکمل بیانات بیانیه شما باشند.)

10. زیبایی یک سبد بافته شده را در آغوش بگیرید

تزئین پیشخوان آشپزخانه | مرتب سازی موارد ضروری در یک سبد زیبا می تواند وسایل ضروری شما را در حالت آماده به کار نگه دارد ، در حالی که پیشخوان های شما را بدون سر و صدا نگه می دارد. اگر در فضای کوچکی گشت و گذار می کنید ، این یک گزینه عالی است ، زیرا بهانه ای برای جمع کردن همه موارد ضروری شما در یک گوشه است. (و باعث می شود که آن دسته از لوازم ضروری خوب به نظر برسد.)

11. یک Gradient ایجاد کنید

اگر کابینت های شما سبک هستند ، سبک ترین وسایل خود را در سطح چشم و تاریک ترین لباس ها را از بالا در نظر بگیرید. ما می دانیم که ممکن است ضد خلاف به نظر برسد. اما سبک نگه داشتن پیشخوان هایتان باعث می شود احساس بزرگتر ، تمیزتر و بهم ریخته ای داشته باشید. این مرحله ساده می تواند فضای شما را باز کند ، بدون اینکه از شما بخواهد چیزی را درون کابینت خود فرو کنید.

12. از اجاق گاز خود کاملاً استفاده کنید | تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

نگذارید وسایل ضروری را روی اجاق گاز خود بگذارید – به خصوص اگر لوازم ضروری زیبا باشند. این باعث می شود که فضای شما بدون اینکه فضای خاصی از پیشخوان را اشغال کنید ، کمی تزئین شود. به علاوه ، هر زمان که به آن نیاز داشتید ، کتری ، قابلمه یا تابه را به راحتی در دسترس قرار می دهد.

13. اجازه دهید کابینه های شما کار شما را انجام دهند

اگر کابینت های شما چشم نواز هستند ، فضای شما را تزئین شده حفظ می کنند – حتی اگر آشپزخانه شما تقریباً خالی باشد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا تمام فضای پیشخوان مورد نیاز خود را آزاد کنید ، بدون اینکه فضای خود را هرگز احساس خستگی کنید.

 

14. تابه های خود را به قطعات اصلی تبدیل کنید

تزئین پیشخوان آشپزخانه | زیباترین ظرف های خود را بر روی سینک ظرفشویی خود آویزان کنید تا فضای کمی آزاد شود. شانس وجود دارد ، تابه های شما در حال حاضر در کابینت های شما زندگی می کنند. اما با جابجایی آنها ، برای قطعاتی که در حال حاضر شمارنده های شما را بهم می ریزند ، جا خواهید داشت. بعلاوه ، این صرفه جویی در فضا به عنوان یک لهجه تزئینی چشم نواز عمل می کند ، بنابراین فضای شما را با یک حرکت زیبا ، زیبا و عملی تر می کند.

15. فرم و عملکرد را در اولویت قرار دهید

هنگامی که می خواهید میزهای آشپزخانه و قفسه های خود را تزئین کنید ، فرم و عملکرد را در ذهن خود حفظ کنید. زیباترین کالاهای کم ضرورت را در بالا قرار دهید. و چند مورد انتخاب شده را در دسترس خود نگه دارید. شما می خواهید آشپزی راحت باشد ، اما همچنین سرگرم کننده باشد. بنابراین شما می خواهید تعادل مناسب بین سبک ، کارایی فضا و سهولت را برقرار کنید.

16- کمی هماهنگی رنگ را انجام دهید

 

تزئین پیشخوان آشپزخانه

 

برای اینکه وسایل ضروری خود را تزئینی (و منظم!) نگه دارید ، در نظر بگیرید که آنها را براساس رنگ گروه بندی کنید. البته ، شما نمی خواهید همه چیز خیلی عالی باشد. بنابراین با دسته بندی آنها در گروه های کوچک ، بر اساس اندازه ، سبک و رنگ آنها ، شروع کنید. سپس آن گروه ها را در قفسه های خود قرار دهید. (احتمالاً می خواهید آنها را با خیال راحت سازماندهی کنید – بیشتر به کدام گروه ها دسترسی پیدا می کنید؟)

وجود یک دسته بشقاب خاکستری بین یک مشت لیوان سفید و یک دسته کاسه سفید مشکلی نیست – در واقع ، این چیز خوبی است. زیرا این امر کمی تضاد را به فضای سازمان یافته شما اضافه می کند.

17. برو پررنگ ، و برو برهنه | تزئین پیشخوان آشپزخانه

از لخت رفتن نترس فقط به این دلیل که قفسه های طولانی و صفحات میز جلو دارید ، به این معنی نیست که باید آنها را پر کنید. مینیمالیست ها می دانند که گاهی اوقات ، واقعاً کمتر است. بنابراین اگر دیدید که به سمت زیبایی شناسی پراکنده و تمیزتری رفته اید ، آن را در آغوش بگیرید.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.