دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 2

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 2

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی | رنگ آبی روشن یا تیره ، آبی رنگی است که می تواند تکمیل کننده هر سبک داخلی باشد. شما می توانید یک آشپزخانه مدرن یا جذاب یکپارچه ایجاد کنید. یا به معنای واقعی کلمه هر چیزی در این بین ، مانند یک آشپزخانه آبی و سفید! مانند آشپزخانه ای با رنگ آبی روشن می تواند آرامش بخش یا نشاط آور ، گرم و جذاب باشد. در موارد دیگر ممکن است یخبندان خنک و نسیم ، راحت و آرام باشد! هرکدام با تنظیمات شما متناسب است. در اینجا چگونگی ترکیب رنگ آبی ، مانند کابینت ها و دیوارها ، برای زنده شدن آشپزخانه آبی شما وجود دارد!

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی | راه های ایجاد آشپزخانه آبی که همه دوست خواهند داشت!

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

شماره 1 کابینت های آبی الهام گرفته از اقیانوس.

سایه های عمیق و مدرن آبی را انتخاب کنید ، مانند آبی تیره یا آبی تیره برای یک نوع کلاسیک. تیرهای سقفی چوبی تراش خورده سربار عالی هستند. نمایی از دریا و لهجه های دریایی را برای یک موضوع ساحلی آویزان از آبهای بکر آویزان کنید.

 

شماره 2 رنگ های شاد

به کابینت ها و دراورهای ذخیره سازی خود یک پوشش رنگ تازه بدهید تا فضای تمیز و آرام ایجاد شود. رنگهای لطیف ، پاستلی و سایه های کمرنگ آبی به خوبی با پس زمینه دیوار سفید ترکیب شده اند. بنابراین ، به شما یک محیط شاد می دهد که می توانید غذا بپزید ، غذا بخورید و از آن لذت ببرید. محیط عالی آشپزخانه!

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 2

 

شماره 3 درخشش

رنگ لاک آبی به ابعاد غنی و کلاس بی نظیری به هر آشپزخانه اضافه می کند. چه روی کابینت و چه روی رنگ کف تا سقف ، قطعاً آن را دوست خواهید داشت!

 

شماره 4 رنگ آبی برای وسایل فلزی

رنگ آبی را می توان به راحتی با وسایل مدرن از جنس استنلس استیل و راحتی مدرن مطابقت داد. دقیقاً مانند این شما برای تهیه غذای با تکنولوژی بالا و ناهار خوری معمولی به بهترین نتیجه می رسید.

 

شماره 5 استفاده از رنگ آبی در وسایل

مواد و عناصر مختلفی را که به بافت اضافه می کنند مانند چهارپایه آشپزخانه با کوسن پارچه ای آبی در آن قرار دهید. شما همچنین می توانید سبدهای تزئینی ، یک فرش ظریف ، یا رنگ دیوارهای آبی را ترکیب کنید. فراموش نکنید که کابینت های آشپزخانه نیز می توانند وارد بازی شوند!

 

شماره 6 نکات آبی در آشپزخانه.

لمس های نامشخص آبی می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. به صفحه پشتی آشپزخانه با کاشی آبی رنگ بروید! از صندلی های غذاخوری آبی ، ظروف غذاخوری استفاده کنید یا به سادگی یک پایه میوه و قاب در رنگ انتخاب خود قرار دهید.

 

شماره 7 خود را محدود نکنید

جمع بندی یک طرح رنگی چندان دشوار نیست ، بنابراین در مورد سبک سازی آشپزخانه و کابینت خود را محدود نکنید. سایه های مختلف آبی را مخلوط کرده و مطابقت دهید. آشپزخانه ای متناسب با سلیقه خود و شخصیت متمایز خود ایجاد کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ام دی اف (MDF)

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی | ادامه بخش اول:

12. طرح رنگ آبی

استفاده از چندین سایه یکرنگ می تواند ظاهری متناسب با طرح رنگی ایجاد کند که به راحتی جمع شود. نشانه خود را از یک نمونه رنگ بگیرید: یکی از روشن ترین سایه های دیوارها و یکی از سایه های تیره روی لهجه ، مانند یک جزیره یا یک شبه جزیره را مانند آنچه در این آشپزخانه انجام شد ، استفاده کنید. دیوارهای آبی کمرنگ سایه عمیق آبی خاکستری را که به تخته های مهره ای شبه جزیره اعمال می شود ، پشتیبانی می کنند. رنگ آبی کمرنگ و سفید به میز عتیقه تبدیل شده به جزیره کمک می کند تا در فرم سبک کابینت ادغام شود. صفحات میز سنگ مرمر سفید با رگه خاکستری اجزای مختلف را بهم گره می زند.

13. کابینت فیروزه ای

کابینت های فیروزه ای تیره تقریباً به نظر می رسد در داخل آشپزخانه ای غرق در سفید قرار دارند. سقف پرتو ، صفحات جلویی و پشت سنگ مرمر سفید و جزیره سفید خوش تیپ با ستونهای چرخیده و تزئینات تزئینی در حاشیه کابینت های آبی طاووس جمع شده اند. یک کابینت قدیمی Hoosier و یک کف چوب جنگلی به شکل شاه ماهی ، چوب های گرم را به ترکیب اضافه می کند.

14. آشپزخانه آبی

درهای انباری به سبک انبار آبی و کابینت های بالا با شکل قوس دار و پنجره های مانتین چشم نواز ، یک کانون زیبا در این آشپزخانه بزرگ کشور ایجاد می کنند. صفحه پشتی با رنگهای مشابه آبی رنگ باعث ایجاد یک نوار رنگی خنک بین کابینت های محیط بالا و پایین می شود. سنگ مرمر سفید حضور براق می بخشد ، در حالی که لولاهای تسمه سیاه و کشش درب قدرت تزئینی دارند. وسایل سبک مهره ای جذابیت کمی جذاب ارائه می دهد.

15. آبی فیروزه ای

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 2

 

این آشپزخانه که به صورت کاملاً دقیق طراحی شده است ، از هندسه در عمل ، کابینت خطی خود را با رنگ آبی سبک و رنگ سفید برجسته می کند. این جزیره آبی دارای ستون های فلوت شده در بالای بلوک های ستون در گوشه های آن و یک میز پیشخوان چوب سخت تیره است. درهای کابینت جلویی شیشه ای در حالی که فضای نمایشی را برای تطبیق آبجکت های آبی فراهم می کنند ، با اشکال خود اشکال هندسی را تکرار می کنند. حتی میله های میله ای معاصر دارای شبکه های سیم آلومینیومی هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت مدرن

16. کلبه آبی

این آشپزخانه که از طرح رنگی کلبه ای کلاسیک از آبی ، سبز و سفید استفاده می شود ، محلی را برای تهیه و لذت بردن از وعده های غذایی با آسایش آرام فراهم می کند. کابینت های سفید ، صفحات میز پیش ساخته و کارهای چوبی با جزئیات واضح ، پاستیل های زیبا را به نمایش می گذارند. تن های ظریف و اشکال ارگانیک کف سنگ تاج تأثیر زمینی را ایجاد می کند.

17. سفید و آبی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 2

 

برای آبی آسمانی با کمی حضور بیشتر ، یک نسخه اشباع تر از رنگ پاستلی را امتحان کنید. رنگی را که دوست دارید در یک نمونه رنگ پیدا کنید ، اما به جای استفاده از سایه های روشن در بالا ، یکی از رنگ های میان رده را در نمونه انتخاب کنید. جفت شدن رنگ با سفید و خاکستری متوسط ​​، مانند این آشپزخانه ، آن را معتدل می کند ، اطمینان حاصل کنید که بر بقیه آشپزخانه غلبه نخواهد کرد.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.