دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 1

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 1

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی | آبی آسمانی ، آبی خاکستری ، آبی سلطنتی ، آبی طاووس ، آبی واضح ، تا آب و گل سرخ. ما هیچ سایه ای از رنگ آبی را کشف نکرده ایم که در این طرح های عظیم آشپزخانه آبی و دکوراسیون غذاخوری آشپزخانه وجود دارد. ما حتی به پایین دریای عمیق آبی سفر می کنیم. (نگران نباشید که دیوانه نشده ایم و سرآشپز را با لباس غواصی قرار داده ایم ، همه بعداً مشخص خواهد شد …). از افزودن لهجه های آبی در شکلی از چهارپایه های آشپزخانه ، روشنایی ، کاشی کاری ، رنگ آمیزی ، کارهای هنری و موارد دیگر. به علاوه نحوه تضاد یا آرامش و تعادل رنگ های روشن با افزودنی های تک رنگ طبیعی و ساده.

ما در این مقاله می خواهیم شما را با 17 ایده مختلف برای به کار بردن رنگ زیبای آبی در آشپزخانه آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

 

پیشنهاد نویسنده: انواع کابینت آشپزخانه

 

1. آشپزخانه آبی مدرن | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 1

 

با کابینت های آبی روشن جسورانه رفتار کنید تا جلوه چشمگیری در آشپزخانه خود ایجاد کند. این فضا سایه تاریک را با پنجره های بزرگ بدون لباس ، قفسه های باز و آویزهای شفاف کره زمین متعادل می کند تا به ظاهری سبک و هوا دسترسی پیدا کند. صندلی های فلزی و چهارپایه های جزیره ای با خطوط براق احساس مدرنی به فضا می بخشد.

2. جزیره آشپزخانه آبی

جزیره آشپزخانه خود را برای دوز سریع رنگ و کنتراست بدون رنگ آمیزی مجدد کل اتاق ، آبی رنگ کنید. تقریباً تمام سایه های آبی به خوبی با عناصر کلاسیک آشپزخانه مانند کمد سفید ، وسایل از جنس استنلس استیل یا همان آهن ضد زنگ و کف چوب جفت می شوند. در این آشپزخانه ، سایه آبی جین در جزیره با پاشیده شدن رنگ نارنجی روشن روی دکمه های چوبی ، فرش و سایر لوازم جانبی برجسته شده است.

3. لوازم آشپزخانه آبی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 1

 

برای یک رنگ آمیزی دائمی تر ، به دنبال لوازم آشپزخانه در سایه آبی مورد علاقه خود باشید. در اینجا ، طیف براق و کبالت رنگی را بین کابینت های رنگ سفید ، کف کاشی خاکستری و کف سنگی خاکستری تزریق می کند. صفحات پیشخوان بلوک گرما گرمی به طراحی می بخشد ، در حالی که هود از جنس استنلس استیل کانون توجه را در محدوده قرار می دهد.

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

4. آشپزخانه آبی تیره | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

سایه های تیره و تیره آبی چرخش مدرن تری را در طراحی آشپزخانه به سبک خانه های کشاورزی ایجاد می کند. این آشپزخانه با ترکیبی از عناصر عتیقه و عناصر جدید پر شده است. کابینت های آبی تیره را با میزهای مرمر و بلوک قصابی ، نورپردازی به سبک پرنعمت و سخت افزار برنجی براق جفت می کند. کف کاشی های تخته سنگ با ظاهر مدرن که با فرشهای طرح دار فرسوده و یک عکاسی عتیقه که به دیوارهای کاشی مترو آویزان شده است ، بر دوگانگی سبک ها تأکید می کند.

5. کابینت آشپزخانه آبی براق

سایه های اشباع رنگ آبی وقتی روی عناصر بزرگی مانند کمد یا دیوار استفاده می شود ، فضای کمی را تحت فشار قرار می دهد. برای استفاده موفقیت آمیز از آبی تیره در یک آشپزخانه کوچک ، رنگ را به یک عنصر مانند یک بانک کابینت یا جزیره آشپزخانه محدود کنید. همچنین می توانید کمد های آبی تیره را با استفاده از یک براق رنگ براق که نور را منعکس می کند و به طور طبیعی فضا را روشن می کند ، روشن کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت ام دی اف (MDF)

6. آشپزخانه آبی سنتی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

این آشپزخانه به سبک سنتی از طرح آبی و سفید پاستلی ظاهری تازه و تمیز به خود می گیرد. کابینت های سفارشی با درها و کشوهای کاملاً توکار ، از رنگ آبی پودری برجسته با سخت افزار سنگین سیاه برخوردار هستند. دیوار سینک به شکل یک صفحه پشتی تخته مهره ای غیر رسمی و یک سینک جلو پیشبند به نظر می رسد. کوسن های طرح دار روی چوب های میله دار و صندلی های ناهار خوری با رنگ سفید ، جوانه هایی تازه با رنگ متضاد اضافه می کنند.

7. طرح اولیه رنگ آشپزخانه

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 1

 

آبی ، زرد و قرمز طرح رنگ شاد این آشپزخانه رسمی را مشخص می کند. رنگ غنی ، آبی تیره و یک کانترتوم مرمر زرد ، جزیره آشپزخانه را به یک نقطه کانونی چشمگیر تبدیل می کند. کف پوش کاشی های قرمز و زنگ زده این جزیره را ایجاد کرده و کاشی های لهجه ای به رنگ الماس به رنگ آبی ، جزیره را به کف گره می زنند. افزودن دوزهای سفید یا رنگ خنثی دیگر ، می تواند به رنگ آمیزی پررنگ ، لبه پیچیده ای بدهد. در اینجا ، دیوارهای سفید واضح ، کابینت ها و هود خوش تیپ این کار را انجام می دهند. نقاشی دیواری چشم نواز زیر این هود ، رنگ ها را به زیبایی بهم گره می زند.

8. آشپزخانه آبی به سبک جنوب غربی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی | در جنوب غربی غربی و با جذابیت روستایی ، این آشپزخانه دارای کابینت هایی با رنگ فیروزه ای با جزئیات شاخه است. کف کاشی سالتیلو مکزیکی به رنگ قرمز عمیق و تیرهای سقفی برش دار (معروف به ویگاس) گرما را در زیر پا و بالای سر ایجاد می کند. صفحات پیشخوان بلوک قصابی ، تخته های چوبی و صندلی های چوبی رنگ و بوی کابینت ها را با رنگ طبیعی خود تعدیل می کنند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت مدرن

9. آشپزخانه آبی آسمانی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی 1

 

دیوارهای آبی آسمانی در این آشپزخانه گرچه رنگی ظریف دارند ، بر ارتفاع متراکم و شکل گیری تاج نفیس کابینت های سفید تأکید دارند. واژگونی های کاشی سفید مترو سطح سفید را گسترش می دهند. با یک نقاشی دیواری کاشی در محدوده سایه های دودی خاکستری که به سهولت لهجه های فولاد ضد زنگ در مخلوط هوا کمک می کند. میزهای گرانیت سیاه و چهارپایه های تودوزی یک مشت محکم برای تعادل عناصر اثیری در آشپزخانه اضافه می کنند.

10. کابینت آشپزخانه با رنگ آبی | دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی

کابینت های رنگ آمیزی شده فرانسوی با بافتی پریشان و لعاب طوپایی که به جلو و درهای کشوها ، پاها برگردانده شده و قالب تاج می چسبد ، نمای ظاهری می گیرند. میزهای بتونی و لوازم از جنس استنلس استیل در پس زمینه آبی آرامبخش قرار می گیرند. یک کف چوب سخت لکه دار گرما را در زیر پا می افزاید.

 

11. آشپزخانه آبی گرم

دکوراسیون آشپزخانه رنگ آبی | این فضا که شبیه آشپزخانه ای از اوایل قرن بیستم طراحی شده است. دارای کابینت های پایین آبی با درهای صفحه ای فرو رفته و سخت افزار به رنگ نقره ای است. رنگ آمیزی پشت کابینت های فوقانی سفید رنگ آبی سبک را به سمت بالا حمل می کند. یک درپوش سفید ، سقف زبانه ای و شیار و صفحه پشتی کاشی مترو جزئیات دوره را اضافه می کند. در حالی که اجازه می دهد رنگ آبی ظاهر شود. تطبیق جزایر بلوط بلوطی (که شبیه میزهای کتابخانه پرنعمت هستند). برای تداوم پالت صفحات میز سنگ مرمر سفید را به رخ می کشند. صفحات میز گرانیت قهوه ای طلایی ، کاغذ دیواری گلدار و طلایی و سفید و چراغ های آویز طلایی کرمی گرما را به پالت اضافه می کنند.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.