دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1 | در گذشته ، ممکن است رویکرد بیشتر یا هیچ چیز در آشپزخانه برای رنگ وجود داشته باشد. پالت امروز با محدودیت بیشتری برخوردار است ، آشپزخانه های خاکستری رنگ مورد توجه اصلی قرار گرفته اند. تن نیز مهم است ، به عنوان مثال ، حتی در خاکستری گرمتر خانواده گرم ، احساس متفاوتی از سایه های تخته سنگ مبتنی بر آبی ایجاد می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

چگونه گرما را به آشپزخانه خاکستری اضافه می کنید؟ | دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

همه چیز در مورد سایه مناسب است. تن های گرمتر در مقیاس خاکستری احساس متفاوتی از سایه های تخته سنگ مبتنی بر آبی ایجاد می کنند. بنابراین اگر می خواهید گرما را با سایه مناسب اضافه کنید – این برای رنگ ، کابینت و کفپوش مناسب است.

برای کنتراست ظریف ، دو سایه متفاوت از همان رنگ آرام نسبت به سه یا چهار در کابینت بهتر کار می کنند ، که به نظر می رسد اشتباه است. یک جزیره با رنگی عمیق تر یا متضاد با کابینت های دیواری ، آن را به یک نقطه کانونی در آشپزخانه خاکستری شما تبدیل خواهد کرد.

کابینت های پایه در سایه های تیره تر از کمدهای دیواری به طراحی کمک می کنند و از سنگین به نظر رسیدن آن جلوگیری می کنند. برای کنتراست قوی تر ، به نور و تاریکی فکر کنید ، یا به دو رنگ خاکستری پررنگ از “وزن” و تعادل یکسان فکر کنید. رنگ زیاد سنگین می تواند فضای اتاق را کوچکتر کند ، بنابراین ممکن است بخواهید با کف و دیوارهای خنثی تعادل را حفظ کنید.

عناصر چوب طبیعی گرما را به آشپزخانه های خاکستری خنک تر اضافه می کند و به همان اندازه کف سنگ طبیعی خاکستری سفید می تواند یک پالت آتشین را خنک کند. همانند طبیعت ، رنگ های قهوه ای ، خاکستری و ماسه ای خاکی به طور هماهنگی با یکدیگر ترکیب می شوند. خاکستری های خنک با استیل ضد زنگ خوب به نظر می رسند و لهجه هایی با رنگ روشن ، مانند لوازم کوچک ، اسپلشبک ها و چوب های میله ای ، به بهبود روحیه کمک می کنند.

ایده های آشپزخانه خاکستری برای الهام گرفتن

 

1. واحد خاکستری قاب با جزئیات برنج

آنها می گویند شیطان در جزئیات است. اما ما این کاربرد ظریف برنج را پیدا می کنیم تا این واحدهای خاکستری عمیق را به طور مثبت آسمانی نشان دهیم. این یک روش عالی برای جذابیت بیشتر به کابینت موجود است. یا اینکه مبلمان جدید از قفسه را بسیار گران تر نشان دهید. هماهنگی نورپردازی حتی پیش از این نیز افزایش می یابد.

 

2. یک منطقه زندگی با برنا مه باز را متحد کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

 

سایه ای گرم و خاکستری را انتخاب کنید تا فضای آشپزخانه و اتاق نشیمن با یک فضای باز احساس آرامشی کند. از همان رنگ غنی خاکستری در سراسر ، از کمد آشپزخانه گرفته تا رنگ رنگ روی دیوارهای منطقه زندگی ، برای متحد کردن فضاها استفاده کنید – و باعث می شود فضای آنها یکسان شود. با استفاده از میز کار ، کفپوش و لوازم جانبی گرما را افزایش دهید. پارچه های دارای بافت با کیفیت لمسی به افزودن عمق و احساس راحتی به عناصر طرح باز کمک می کنند.

 

3. رنگ خاکستری را با چوب های رنگ روشن برای سبک Scandi تهیه کنید

برای تقلید از اخلاق شیک و بدون زحمت سبک Scandi در آشپزخانه های خاکستری ، به نظر می رسد جلوه های چوبی یا چوبی را در خود داشته باشد. در اینجا کابینت های پایه خاکستری مد و جفت شده با قفسه های باز ، مواد طبیعی را به کمال نشان می دهند – ایجاد یک هوای کم نظیر از ظرافت. برای کفپوش ، میزهای ناهار خوری و میز کار و همچنین قفسه بندی ، چوب های عقب را در نظر بگیرید.

هیلی سیمونز ، رئیس بازرگانی مگنت ، پیشنهاد می کند: “اگر بودجه اجازه می دهد به دنبال چوب های روشن مانند راش یا خاکستر باشید.” oid از چوب های لکه دار یا لاک خورده برای میزهای پیشخوان خودداری کنید زیرا ظاهر خام ، طبیعی و درمان نشده بسیار مطابق با سبک اسکاندیناوی است.

 

4. سایه های رنگ خود را مطابقت دهید

با تطبیق رنگ رنگ دیوارها با سایه خاکستری انتخاب شده روی کابینت ها یک ظاهر یکنواخت ایجاد کنید. این کمک می کند تا یکپارچه یکی را با دیگری ترکیب کنید ، و به ایجاد توهم فضای بزرگتر کمک می کند. این یک روش به خصوص مفید در آشپزخانه های کوچک است. با خدمات تطبیق رنگ ، و بسیاری از نصب کنندگان آشپزخانه حتی ایجاد محدوده رنگ خود ، دستیابی به این ظاهر هرگز آسان نبوده است.

 

5. روند پاستل را با پس زمینه خاکستری کار کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری | آخرین پاستیل که در اوایل سال های بزرگ شناخته می شود ، برای سال 2021 با تاکید مجدد بر نارنجی های شربت ، سفیدهای بنفشه ، هلوها و سبزیجات بی صدا دوباره کار شده است. و بهترین پس زمینه برای این مجموعه آبرسانی از رنگ ها؟ خاکستری – در این مورد آینه مه آلود توسط دولوکس ، جفت شده با کابینت های Tranquil Dawn. تغییر رنگ دیوار می تواند سایر عناصر طراحی آشپزخانه را دگرگون کند.

 

6. اضافه کردن علاقه با یک دیوار ویژگی

با یک دیوار مشخصه که از طرح رنگ خاکستری تقلید می کند ، علاقه و شخصیت را اضافه کنید. واحدهای سبک شاکر با رنگ قارچ راحت باعث می شوند که ظاهر سبک و شاداب باشید. کفپوش چوبی اصلی ویکتوریایی گرما می بخشد ، و یک دیوار ویژگی مخصوص جنگل برای فضای غذاخوری به این فضا عمق و جزئیات می بخشد. کاغذ دیواری ها می توانند در آشپزخانه به خوبی کار کنند. برای ایجاد یک دیوار مشخصه به سراغ یک طراحی چشمگیر بروید. اگرچه الگوی آن پررنگ است ، اما رنگ آن خاکستری ظریفی است که باعث ایجاد آرامش در یک اتاق بزرگ و با طرح باز مانند این می شود.

7. عناصر خاکستری اکو از فولاد ضد زنگ

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

 

رنگ های طبیعی از جنس استنلس استیل را تقویت کنید – رنگ کروم براق همانقدر که در پالت رنگ خاکستری قرار می گیرید ، مطابقت رنگی دارد. یک سینک ظرفشویی به سبک صنعتی را با کابینت تونال محصور کنید تا پوشش یکنواختی ارائه دهد با افزودن شیرها و اتصالات همسان ، حتی آویزهایی به سبک صنعتی ، یک قدم جلوتر بروید تا طرح منسجم را به هم گره بزنید.

 

8. مواد نهایی را مخلوط کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

با گرایش روزافزون به حمایت از مواد طبیعی در خانه های ما ، طراحان به دنبال راه های خلاقانه تر برای ترکیب چوب در طراحی آشپزخانه خود هستند. این مثال یک همکاری کامل از کابینت های براق و مدرن مدرن در کنار میز کار چوبی با ظاهر طبیعی و اسپل شیب است. کنتراست ترکیبی هماهنگ از طراحی مدرن را با گرما و اخلاق زمین چوب ایجاد می کند.

 

9. چشم انداز را با چاشنی زرد روشن کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 1

 

چه چیزی یک روز ابری را روشن می کند؟ البته کمی آفتاب! همین اتفاق می تواند در یک آشپزخانه خاکستری عمیق رخ دهد. این اسپلش بک شیشه ای زرد در کنار پنجره یک ایده طراحی هوشمندانه است. زیرا آماده است تا نور را به خود جلب کرده و درخشش گرمایش را به فضای اطراف بتاباند. رنگ زرد به لطف ارتباط با آفتاب درخشان عمل می کند – اما می توانید از هر رنگ روشن برای ایجاد همان اثر استفاده کنید.

 

10. نور را با رنگ های تیره تراز کنید

با انتخاب های طراحی تیره به دنبال شیک و پیشرفته باشید. با درست نگه داشتن تعادل با رنگ روشن تر ، احساس جسارت می کنید که از خاکستری های تیره و چوب گردو استفاده کنید. سفید نگه داشتن دیوارها باعث می شود نور فضای آزادتری را پر کند. به هم ریختن یک کفپوش سفید کاشی کاری شده و یک کفپوش خاکستری روشن به رنگ خاکستری روشن ، جلوه های زیبایی تمام عیار را اضافه می کند ، که به لطف رنگهای بی صدا تاریخ نخواهد یافت.

 

ادامه این مقاله را در بخش های دیگر آن در لینک های زیر ببینید:

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.