دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاکستری 2

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاکستری 2

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاکستری | در گذشته ، ممکن است رویکرد بیشتر یا هیچ چیز در آشپزخانه برای رنگ وجود داشته باشد. پالت امروز با محدودیت بیشتری برخوردار است ، آشپزخانه های خاکستری رنگ مورد توجه اصلی قرار گرفته اند. تن نیز مهم است ، به عنوان مثال ، حتی در خاکستری گرمتر خانواده گرم ، احساس متفاوتی از سایه های تخته سنگ مبتنی بر آبی ایجاد می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

چگونه گرما را به آشپزخانه خاکستری اضافه می کنید؟ | دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری

همه چیز در مورد سایه مناسب است. تن های گرمتر در مقیاس خاکستری احساس متفاوتی از سایه های تخته سنگ مبتنی بر آبی ایجاد می کنند. بنابراین اگر می خواهید گرما را با سایه مناسب اضافه کنید – این برای رنگ ، کابینت و کفپوش مناسب است.

برای کنتراست ظریف ، دو سایه متفاوت از همان رنگ آرام نسبت به سه یا چهار در کابینت بهتر کار می کنند ، که به نظر می رسد اشتباه است. یک جزیره با رنگی عمیق تر یا متضاد با کابینت های دیواری ، آن را به یک نقطه کانونی در آشپزخانه خاکستری شما تبدیل خواهد کرد.

کابینت های پایه در سایه های تیره تر از کمدهای دیواری به طراحی کمک می کنند و از سنگین به نظر رسیدن آن جلوگیری می کنند. برای کنتراست قوی تر ، به نور و تاریکی فکر کنید ، یا به دو رنگ خاکستری پررنگ از “وزن” و تعادل یکسان فکر کنید. رنگ زیاد سنگین می تواند فضای اتاق را کوچکتر کند ، بنابراین ممکن است بخواهید با کف و دیوارهای خنثی تعادل را حفظ کنید.

عناصر چوب طبیعی گرما را به آشپزخانه های خاکستری خنک تر اضافه می کند و به همان اندازه کف سنگ طبیعی خاکستری سفید می تواند یک پالت آتشین را خنک کند. همانند طبیعت ، رنگ های قهوه ای ، خاکستری و ماسه ای خاکی به طور هماهنگی با یکدیگر ترکیب می شوند. خاکستری های خنک با استیل ضد زنگ خوب به نظر می رسند و لهجه هایی با رنگ روشن ، مانند لوازم کوچک ، اسپلشبک ها و چوب های میله ای ، به بهبود روحیه کمک می کنند.

 

ادامه‌ی بخش اول:

 

11. زمینه مناسب را با بتن ایجاد کنید

از رنگ خاکستری طبیعی بتن استفاده کنید تا یک طرح خاکستری معاصر و معتبر ایجاد کنید. از کف به بالا شروع کنید ، آشپزخانه خود را متناسب با خیاطی ایجاد کنید.

کف های بتونی صیقل یافته و در سالهای اخیر با افزایش زندگی در طرح باز محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. به لطف یک وینیل لوکس ، اکنون می توان به راحتی این ظاهر را به دست آورد تا در هزینه ساخت کفپوش حرفه ای شما متناسب باشد.

زیبایی وینیل نسبت به واقعیت ، نگهداری است. اقدامات کفپوش مصنوعی از دوام و تمیزتر از چیز واقعی برخوردار است ، زیرا مواد متخلخل کمتری دارند و به راحتی علامت گذاری می شوند. کدام یک از چیزهای بد در آشپزخانه شلوغ نمی تواند باشد ؟!

12. آجر نمایان را برای نمای صنعتی در نظر بگیرید

گرایش به سبک صنعتی همچنان محبوبیت زیادی دارد. خاکستری سایه مناسبی برای دستیابی به ظاهر است ، زیرا از فولاد صنعتی فاصله زیادی ندارد. این ظاهر مدرن با مواد اولیه مانند آجر در معرض ، چوب طبیعی و فلز مشخص می شود. همراه با رنگ های خاکستری غنی و لوازم جانبی به سبک شهری مانند آویزهای برجسته فلزی و چهارپایه های مشکی مات. ترکیبی از رنگ و بافت های خاکستری تیره ، یک رنگ صنعتی پیچیده ایجاد می کند.

13. به واحدهای جزیره برای آشپزخانه بله بگویید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 2

 

آشپزخانه ای می خواهید که هم براق و هم شیک به نظر برسد؟ سپس واحدهای جزیره به سفارش می توانند همان چیزی باشند که به دنبال آن می گردید. جزیره لازم نیست معامله شود! همانطور که این مثال ثابت می کند. در حالی که بی دستی تمام عصبانیت است ، ما فکر می کنیم این دسته های مسی شیک عامل wow را در اینجا اضافه می کنند. کاشی های سفید مترو نیز کمک می کند تا این ظاهر چشمگیر ایجاد شود.

14. نشاط طبیعی را با رنگ سبز اضافه کنید

خطری ندارد که این آشپزخانه خاکستری به لطف تزریق سبز جنگل غم انگیز به نظر برسد. کاشی های Splashback با زندگی واقعی به شکل ساکولنت و گیاهان تازه تکمیل می شوند. دستگیره های چرمی یک ظاهر نهایی هوشمند است که باعث می شود واحدهای خارج از قفسه سطح بالایی پیدا کنند.

15. گرمای خوش آمدید با وسایل چوبی

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 2

 

خاکستری به عنوان رنگی سرد و کلینیکی شهرت دارد – اما با مخلوط کردن برخی از چوب ها می توانید ظاهری گرم و گرم داشته باشید. ترفند این است که سایه مناسب را پیدا کنید و در تناسب چوب ترکیب کنید. در اینجا ، واحدهای تقریباً خاکستری بنفش با یک صفحه کار چوبی بلوط کم رنگ و تخته های کف گره دار برای تأثیر هماهنگ ترکیب شده اند. اگر چیزی می خواستید که با خاکستری تیره و ذغالی کار کند ، می توانید یک گردوی عمیق تر را امتحان کنید.

16. رنگ لایه های خاکستری

استفاده از لایه های مختلف سایه های خاکستری برای انتخاب عناصر جداگانه اتاق ، احساس منسجمی را در این آشپزخانه ایجاد می کند. دیوارها و جزیره با رنگ خاکستری تیره و تخته سنگی ساخته شده اند ، کابینت سایه ملایم تری دارد و شکافهای تیره تر از سنگ مرمر سطح کار و اسپلش بک انتقال بی دردسر بین نور و تاریکی را ثابت می کند. روشن نگه داشتن بقیه قسمت های طرح با وجود خاکستری تیره فراوان ، فضای اتاق را احساس می کند.

17. آشپزخانه های جمع و جور را با رنگی زیبا کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 2

 

در فضای کوچکتر ، برخی ممکن است نگران باشند که رنگ خاکستری انتخاب ظالمانه ای را نشان می دهد ، به ویژه سایه های تیره ، اما این آشپزخانه مرتب نشان می دهد که لازم نیست در چنین شرایطی باشد. استفاده از سایه تیره یکسان در طول کابینت ، محل غرق ، ایستادن ، صفحه کیک ، مدفوع و روشنایی یک انتخاب منسجم ، چشم نواز است و سایه کم رنگ خاکستری که در بقیه طرح ها به کار رفته است ظاهر را هوا می کند.

18. قفسه های خاکستری را برای ظاهری منسجم و معمولی اضافه کنید

ما عاشق این واحدهای خاکستری هوشمند هستیم ، اما استفاده از آنها روی دیوارها نیز ممکن است یک قدم دور باشد. در عوض ، یک قفسه خاکستری ساده فضای ذخیره سازی گاه به گاه – حتی روستایی – را فراهم می کند که فضای اتاق را بیش از حد تاریک نشان نمی دهد. میزهای کاری سنگ مرمر ، یک سینک ظرفشویی بلفاست و کاشی های مترو از سقف تا سقف با رنگ سفید روشن ، حال و هوا را بیشتر روشن می کند.

 

ادامه این مقاله را در بخش های دیگر آن در لینک های زیر ببینید:

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.