دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاکستری 3

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاکستری 3

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاکستری | در گذشته ، ممکن است رویکرد بیشتر یا هیچ چیز در آشپزخانه برای رنگ وجود داشته باشد. پالت امروز با محدودیت بیشتری برخوردار است ، آشپزخانه های خاکستری رنگ مورد توجه اصلی قرار گرفته اند. تن نیز مهم است ، به عنوان مثال ، حتی در خاکستری گرمتر خانواده گرم ، احساس متفاوتی از سایه های تخته سنگ مبتنی بر آبی ایجاد می کند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

چگونه گرما را به آشپزخانه خاکستری اضافه می کنید؟

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری | همه چیز در مورد سایه مناسب است. تن های گرمتر در مقیاس خاکستری احساس متفاوتی از سایه های تخته سنگ مبتنی بر آبی ایجاد می کنند. بنابراین اگر می خواهید گرما را با سایه مناسب اضافه کنید – این برای رنگ ، کابینت و کفپوش مناسب است.

برای کنتراست ظریف ، دو سایه متفاوت از همان رنگ آرام نسبت به سه یا چهار در کابینت بهتر کار می کنند ، که به نظر می رسد اشتباه است. یک جزیره با رنگی عمیق تر یا متضاد با کابینت های دیواری ، آن را به یک نقطه کانونی در آشپزخانه خاکستری شما تبدیل خواهد کرد.

کابینت های پایه در سایه های تیره تر از کمدهای دیواری به طراحی کمک می کنند و از سنگین به نظر رسیدن آن جلوگیری می کنند. برای کنتراست قوی تر ، به نور و تاریکی فکر کنید ، یا به دو رنگ خاکستری پررنگ از “وزن” و تعادل یکسان فکر کنید. رنگ زیاد سنگین می تواند فضای اتاق را کوچکتر کند ، بنابراین ممکن است بخواهید با کف و دیوارهای خنثی تعادل را حفظ کنید.

عناصر چوب طبیعی گرما را به آشپزخانه های خاکستری خنک تر اضافه می کند و به همان اندازه کف سنگ طبیعی خاکستری سفید می تواند یک پالت آتشین را خنک کند. همانند طبیعت ، رنگ های قهوه ای ، خاکستری و ماسه ای خاکی به طور هماهنگی با یکدیگر ترکیب می شوند. خاکستری های خنک با استیل ضد زنگ خوب به نظر می رسند و لهجه هایی با رنگ روشن ، مانند لوازم کوچک ، اسپلشبک ها و چوب های میله ای ، به بهبود روحیه کمک می کنند.

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری | ادامه بخش‌های اول و دوم:

19. خاکستری فرانسوی را برای یک طرح روستایی انتخاب کنید

خاکستری تقریباً انعطاف پذیرترین رنگ برای آشپزخانه است. در زغال چوب ، می تواند احساس بسیار مدرنی داشته باشد ، اما رنگ خاکستری فرانسوی را مانند این انتخاب کنید و بلافاصله به حومه گالی منتقل می شوید. حتی اگر در گریمسببی زندگی کنید.

خاکستری آرام ، خاکستری سبز و فرانسوی نام خود را از سایه ای گرفته است که در طراحی و کاغذ دیواری های فرانسه از قرن نوزدهم به شدت برجسته شده است. به لطف کیفیت تسکین دهنده منحصر به فرد خود ، اکنون به همان اندازه محبوب است که باعث می شود آن کاملاً برای غذاخوری های آشپزخانه روستایی آرام مانند این مورد مناسب باشد.

اگر می خواهید چند رنگ مختلف در لوازم جانبی معرفی کنید ، بهترین کار این است که برای پس زمینه یک صدا را حفظ کنید – بنابراین اطمینان حاصل کنید که اسپلش بک ، کابینت ها و کفپوش شما کاملاً مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت ، تأثیر کلی آن کمتر شیک و بهم ریخته خواهد بود.

 

20. به رنگ زرد روشن پرتاب کنید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 3

 

برای روشن شدن خاکستری ، به شکل یک رنگ برجسته ، هایلایت اضافه کنید. در اینجا مدفوع و لوازم جانبی به رنگ زرد رنگ به رنگ تولیکس انرژی و سرگرمی تزریق می کنند. سیم انعطاف پذیر مطابق با Notice ، همچنین نحوه درب داخلی با رنگ خاکستری بسیار تیره برای مطابقت با قاب پنجره ها رنگ آمیزی شده است ، تا ظاهری منسجم تر داشته باشد.

 

21. روی دیوارها سفید شوید

واحدهای پایه خاکستری عمیق باعث می شوند این آشپزخانه بسیار بزرگ شده باشد. اما برای روشن و مطبوع نگه داشتن این طرح ، از واحدهای سفید رنگ در بالا استفاده شده است و دیوارها با سایه سفید روشن تر رنگ آمیزی شده اند تا در آن مخلوط شوند. ما قبلاً گفتیم که چوب گردوی تیره با خاکستری ذغالی به خوبی کار می کند و در اینجا اثبات

 

22. آشپزخانه کوچک؟ از کم رنگ این رنگژ را انتخاب کنید و سطوح بازتابنده را اضافه کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 3

 

واحدهای خاکستری تیره ممکن است در این آشپزخانه کوچک بسیار زیاد باشد ، اما یک رنگ خاکستری ملایم به خوبی کار می کند. کابینت با لوازم جانبی از جنس استنلس استیل شامل سینک ظرفشویی ، لوازم خانگی و صفحه کلید ، که همچنین به بازتاب نور در فضای کوچک کمک می کند ، تکمیل می شود. این نشان می دهد که خاکستری به معنای تاریک نیست.

 

23. از ابزار مسی را اضافه کنید تا این رنگ میانه گرم شود

مس در حال حاضر بسیار رواج دارد و فویل مناسبی را برای یک فضای خاکستری کم رنگ ایجاد می کند ، و رنگ های صورتی را به نمایش می گذارد و فضای بسیار سختی را ایجاد می کند. از آن برای روشنایی ، تابه ها و – اگر بودجه شما می تواند به یک واحد برسد – از یک اجاق برنجی یا مس مانند این یکی از مرکوری ها استفاده کنید.

 

24. با الوار اصلاح کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری

واحدهای کاملاً خاکستری را با تزئینات چوبی معتدل کنید تا یک لبه گرم و تمیز ایجاد کند. با معرفی کابینت های دیواری چوبی متناسب ، یک قدم جلو بروید. با کاشی های مترو همیشه محبوب ، به طرح خود یک فضای جالب و جالب توجه در نیویورک بدهید.

 

25. از رنگ های تیره استفاده کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 3

 

برای درام واقعی ، به دنبال یک سایه خاکستری واقعاً تیره بروید. این چوب ذغال چوبی به فضای باز فضایی هوایی پیچیده و سکسی می بخشد ، که در صورت عدم تمایل ناپدید می شود ، در حالی که هنوز کارایی بیهوده ای دارد و قادر به انجام کاری سخت است.

 

26. اسپلش بک متضاد را در آن بگنجانید

رنگ لهجه تیز را از طریق بیانیه جملات اضافه کنید. این بسته به ظاهری که دارید می توانید کاشی یا شیشه ای باشد. در آشپزخانه خاکستری براق بالای یک جلوه جذاب صورتی فوشیا افسانه ای رنگ پر جنب و جوش می دهد. رنگ لهجه انتخاب شده توسط دیوارهای سفید روشن به عنوان یک کنتراست بیشتر برجسته می شود.

 

27. جرات کنید دیوارهای صورتی را به عنوان پس زمینه واحدهای این رنگ جفت کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ خاستری 3

 

این نگاه به قلب ضعیف نیست ، اما اگر صورتی را دوست دارید ، این یک ترکیب برتر است. دستگیره ها و ظروف مسی گلگون ، همراه با مبلمان چوبی ، به ترکیب رنگ خاکستری و گرمای دیوارهای آب نبات رنگ کمک می کند.

 

28. تیم خاکستری براق با رنگ آبی روشن

یافتن رنگ لهجه ای با رنگ خاکستری میانه مانند این می تواند مشکل باشد – اما این گل سرخ کاملاً کار می کند. گستره ای از شیشه اسپلش بک از جلای براق درب های سبک اسلب تقلید می کند تا ظاهری بسیار تمیز ، مدرن و کاربردی داشته باشد.

 

 

ادامه این مقاله را در بخش های دیگر آن در لینک های زیر ببینید:

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.