استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه | سایه های سبز رشد ، تجدید و زندگی را تداعی می کنند – و بهترین پیام برای ارسال در قلب خانه شما چیست؟ در این پست ، ما کابینت های آشپزخانه سبز را در کانون توجه قرار می دهیم ، و امیدواریم که این امر به شما الهام بخش پروژه آشپزخانه بعدی شما باشد.

ما می دانیم که یک آشپزخانه کاملاً سفید کاملاً بی عیب و نقص بوده است. کسانی که می خواهند بی خطر بازی کنند معمولاً با لباس سفید همراه می شوند. ما کاملاً چیزی در برابر آن نداریم! اما اگر می خواهید کمی ماجراجو باشید و در آشپزخانه خود رنگ و بویی داشته باشید ، چرا با رنگ آمیزی کابینت خود با رنگ سبز شروع نمی کنید؟ سبز رنگی کاملاً متنوع است و با انتخاب سایه ها ، انواع مختلف و سبک های رنگی ، خلاقیت شما را آزاد می کند و درهای ایده های جدید را باز می کند.

علاوه بر این ، رنگ سبز در نهایت با انواع مختلفی از سخت افزار همراه و پایان پذیر است. اگر نگران هستید که هنگام انتخاب کابینت آشپزخانه با رنگ سبز ، انتخاب های شما محدود شود ، دوباره فکر کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

دیوارهای آشپزخانه با رنگ سبز

کاشی های سبز

اگر در حال حاضر سایر ایده های آشپزخانه سبز بیش از حد جسورانه احساس می شوند ، فقط یک رنگ سبز در آشپزخانه خود با کاشی های سبز رنگ روی دیوار آشپزخانه بالای میز کار معرفی کنید.
ایده های آشپزخانه سبز اشاره ای به رنگ سبز در آشپزخانه سفید با کاشی های سبز بالای میز جذاب به نظر می رسد.

آهک دیوار سبز

رنگ آمیزی دیوارهای آشپزخانه با سایه روشن سبز آهک به شما احساس گسترده ای می بخشد. علاوه بر این ، این رنگ شاد باعث ایجاد انگیزه در ارتباطات نیز می شود. سبز را با واحدهای آشپزخانه و میزهای آشپزخانه به رنگ قهوه ای روشن تکمیل کنید.
دیوارهای آشپزخانه به رنگ سبز آهکی با واحدهای آشپزخانه و میزهای آشپزخانه به رنگ قهوه ای روشن ، احساس گسترده ای به منطقه می بخشد.

سبز و سفید

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه | ترکیب محبوب سبز و سفید را با دیوارهای آشپزخانه به رنگ سبز روشن و کابینت های آشپزخانه سفید ساده برگردانید. وقتی نوبت به تزئین می رسد ، رنگ سبز یکی از محبوب ترین رنگ ها است. زیرا ساده ترین رنگ چشم است.
دیوارهای آشپزخانه سبز و کابینت های سفید آشپزخانه ترکیب رنگ ساده ترین چشم است.

دیوار سبز روشن

با الهام از آشپزخانه با رنگ سبز دیگر ، در اینجا دیوار آشپزخانه دیگری با رنگ سبز روشن آورده شده است. ترکیبی از زرد و آبی ، رنگ سبز فضای خوش بینی زرد و آرامش آبی را برای فضای شما به ارمغان می آورد.
نمای الهام بخش با دیوارهای آشپزخانه به رنگ سبز روشن و ترکیب کابینت های آشپزخانه سفید.

سبز تیره

 

دکواراسیون آشپزخانه رنگ سبز

 

این سایه سبز باعث افزایش فراوانی و ثروت می شود و باعث ایجاد رفاه مادی و عاطفی می شود. بعد از سفید و سبز ، ترکیب محبوب بعدی رنگ با رنگ خاکستری است. آشپزخانه با رنگ سبز بطری خود را با کابینت های خاکستری آشپزخانه کامل کنید تا یک موضوع دلپذیر همانطور که در این تصویر نشان داده شده است.
آشپزخانه با رنگ سبز بطری با ترکیب کابینت آشپزخانه خاکستری احساس احساسی را به ارمغان می آورد.

تمام ایده های آشپزخانه سبز

سبز آهکی کامل

اگر به فکر این هستید که تمام طول را با یک آشپزخانه تمام رنگ سبز بروید ، سبز آهک را انتخاب کنید. این سایه سبز احساس جوانی و بازیگوشی را به ذهن متبادر می کند و منفی را از بین می برد.
تمام آشپزخانه های رنگ سبز آهک احساس جوانی و بازیگوشی را به ذهن متبادر می کنند.

سبز پاستل

 

دکواراسیون آشپزخانه رنگ سبز

 

استفاده از رنگ سبز در آشپزخانه | در برخی دیگر از ایده های آشپزخانه سبز ، این پالت سبز پاستلی کاملاً چشم نواز و بسیار خوشایند است. این به خصوص برای یک آشپزخانه جمع و جور مناسب است. همچنین به آن خانه زیبا و عروسکی شبیه به خانه می دهد. کاغذ دیواری آشپزخانه راه راه را با کابینت های آشپزخانه سبز رنگ ست کنید.

ایده های آشپزخانه سبز پاستلی کاغذ دیواری آشپزخانه راه راه را با کابینت های آشپزخانه سبز جامد جفت و جور می کند که به خانه عروسک ها شبیه است.
با این ایده های آشپزخانه سبز به آشپزخانه خود نفس بکشید و منطقه آشپزی شما به زودی با انرژی فراوانی و هماهنگی ارتعاش می یابد – درست مثل طبیعت.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.
پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

  برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

  نظرات خود را در ارتباط با این مقاله برای ما بنویسید.

  موفق باشید.

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: ۰ میانگین: ۰]

  دیدگاهتان را بنویسید

  آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.