قیمت کمد دیواری ریلی

هنگامی که از قیمت کمد دیواری ها صحبت می کنید نباید از نجار قیمت هر متر مکعب را پرسید به خاطر اینکه قیمتی که به شما داده می شود در چهارچوب طراحی کمد های ساده می باشد که در قیمت‌گذاری معمولاً پارامتر هایی مانند جزئیات، تعداد کشو، قفسه ها، طبقه ها و موارد دیگر قید نمی شود و احتمالاً در پایان کار هزینه زیادی را باید بپردازید و چیزی متفاوت تر از قیمت اولیه است که به شما گفتند.

برای همین باید ًقیمت اصولی و منطقی را با پارامتر هایی که می خواهید انتخاب کنید و سپس آنها را محاسبه نمایید.

مواردی هستند که در قیمت پایانی طراحی کمد تاثیر گذار هستند که به شرح زیر می باشد.

مورد اول جنس و طرح چوب مصرفی برای ساخت کمد دیواری است که معمولاً کمد دیواری ها از جنس های نئوپان، ام دی اف، ممبران و هایگلاس و مدل‌های دیگری است که طیف گسترده‌ای دارند.

مثلاً با قیمت‌هایی که روز به روز تغییر می‌کند، روکش ها و متریال که برای آنها استفاده می شود نوسان‌های زیادی در قیمت آنها وجود دارد.

مورد بعدی نوع و جنس درب های کمد دیواری است که  اغلب درب های لولایی از دربهای ریلی معمولاً ارزان‌تر هستند و درب های ریلی هم از دربهای آکاردئونی ارزانتر می باشد.

مکانیزم ریل و قرقره هزینه بالاتری نسبت به درب های لولایی دارد و همین موضوع باعث می‌شود که قیمت آنها و کیفیت کار بالاتر باشد و متریال باکیفیتی را در تزئینات ساختمان به کار ببرید.

در طراحی داخلی کمد های دیواری معمولاً طبقه‌های وجود دارد که همان ها باعث می شود قیمت تمام شده کار بیشتر شود و نقش بسیار موثری در برآورد هزینه دارد .

تعداد قفسه ها همچنین با استفاده از متریال که انتخاب می‌شوند می‌توانند در قیمت پایانی تاثیرگذار باشند.

قیمت کمد دیواری ها در دو دسته جای داده می شوند:

 

پیشنهاد نویسنده : در ارتباط با کمد دیواری ریلی بخوانید.

 

قیمت کمد دیواری ریلی

یکی از هزینه متریال کمد دیواری و هزینه‌های جاری و دستمزد معمولاً نسبت این دو دسته هزینه به صورت ۴۵ و ۵۵ درصد می باشد که ۴۵ درصد قیمت تمام شده کمد دیواری مربوط به متریال آن هست و ۵۵ درصد هم هزینه‌های جاری و دستمزد هایی که باید به استادکاران پرداخت شود.

اما به این نکته را باید دقت داشته باشید

همانطور که می دانید نوسانات ارز بر روی قیمت های بازار تاثیر می گذارد و قیمت متریال ها بالا و پایین می‌شود و موضوع بعدی هم موضوع تورم هست که بر روی هزینه‌های جاری تاثیرگذار می‌باشد.

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی

برای قیمت کمد نکاتی وجود دارد که باید آنها را بدانید.

قیمت یک متر مکعب از هر نوع متریال به نوسانات قیمت متریال اولیه در بازار مربوط است که روی قیمت آنها تاثیرگذار است و به مرور زمان و گاهی هم در کوتاه‌ترین زمان ممکن تغییر می‌کند.

این قیمتها در ساخت و سفارش کمد تاثیرگذار هستند و باعث می‌شود قیمت نهایی که کمددیواری تان دارند متفاوت شود و ربطی هم به مطرح بودن آن ندارد.

قیمت هر کمد یا هر درب ریلی به صورت جداگانه حساب میشود و لیست هزینه جدایی دارد.

اگر می‌خواهید قبل از ساخت و سفارش کمد از قیمت آن مطلع شوید تا هزینه آن را تهیه نمایید باید دقت داشته باشید که قیمت کمد را به صورت متری نگیرید، زیرا موارد دیگری اضافه می‌شوند که باعث می‌شود هزینه شما بالا برود و در پایان کار مجبور شوید آنها را پرداخت کنید.

همانطور که گفتیم جنس و متریال های درب های کمد متفاوت هستند و برای مثال اگر بخواهید از متریال تمام چوب استفاده کنید قطعاً قیمتی بالاتر از اما متریال های دیگری مانند نئوپان، های گلاس، ام دی اف و غیره دارد.

برای گرفتن قیمت کمد دیواری روشهایی وجود دارد که به ترتیب آنها را مرور می‌کنیم.

اول تعیین مقدار بودجه و تعیین متریال مورد نظر است که در این مرحله باید مشخص کنید که چه مقدار هزینه ای را می خواهید برای این کار کنار بگذارید و کمدتان را  از چه متریالی با چه متراژی می خواهید تهیه نمایید.

در مورد بعدی دعوت از کمد سازان و نجار می باشد که به محل می آید و قیمت نهایی را می توان در این مرحله به شما بگویند که معمولاً نجار از محل بازدید نمی کند، اگر هم بازدید انجام شود اهمیت زیادی ندارد اما تعیین قیمت دقیق بسیار مهم است و می توانید مشاوره گرفتن از کمد ساز قیمت آن را به دست آورید.

پس از آن با کمک و مشاوره نجار می توانید انتخاب طرح را نهایی کنید و برای طراحی داخلی آن و محل مناسب آن مشاوره بگیرید.

کمد سازان در این زمینه به خوبی شمارا راهنمایی میکنند و با راهنمایی آنها میتوانید یک محیط زیبا را داشته باشید و از استفاده آنها لذت ببرید و از داشتن آن احساس آرامش کنید.

در مرحله آخر انعقاد قرارداد می باشد که پس از اینکه نوع و بودجه کم درآمد مشخص کرده‌اید باید  قرارداد در بین دو طرف بسته شود تا کارتان شروع به ساخت و اجرا شود.

 

 

قیمت انواع کمد دیواری

 

 

جهت درخواست مشاوره به صورت رایگان فرم زیر را تکمیل فرمائید.

پس از تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در صورت تمایل، در محل شما حضور میابند

     

    برای دریافت مشاوره ی رایگان برای دریافت خدمات با شماره ی ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ در تماس باشید.

    نظرات خود را در ارتباط با مقاله ی قیمت کمد دیواری ریلی برای ما بنویسید.

    موفق باشید.