دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | بخش اول

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | بخش اول

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | دلیل کلاسیک بودن آشپزخانه های سفید وجود دارد. آنها درخشان ، تمیز و هنگام تزئینات به تصمیم گیری های رنگی زیادی احتیاج ندارند (زیرا به معنای واقعی کلمه همه چیز سفید است). اگر نگران هستید که آشپزخانه های سفید خسته کننده باشند ، این مثال ها شما را متقاعد می کنند. ما بیست آشپزخانه سفید و دیوانه وار را مورد توجه قرار می دهیم تا از هرگونه بازسازی و یا تخته های Pinterest آینده که نیاز به به روزرسانی جدید دارند الهام بگیریم. سبک طراحی داخلی شما هرچه باشد ، در زیر یک آشپزخانه شیک و سفید خواهید دید که می توانید رویای آن را ببینید.

انتخاب آشپزخانه سفید می تواند بهترین تصمیمی باشد که تاکنون گرفته اید. اگرچه گاهی اوقات رنگ سفید بعنوان گزینه ایمن در نظر گرفته می شود که مربوط به رنگ دیوار (یا کمبود آن) باشد. اما کابینت سفید گزینه ای شیک و رو به جلو است.

با الهام از ایده های آشپزخانه سفید ما ، آشپزخانه رویاهای خود را ایجاد کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

1. ایجاد یک چشم انداز معاصر با تمام سفید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

از کف تا دیوار گرفته تا کابینت و لوازم خانگی یک طرح کاملاً سفید و جسورانه جلوه ای معاصر و خیره کننده ایجاد می کند. دستگیره ها و پریزهای کروم ساده برای اضافه کردن رنگی بدون بیرون آمدن از طرح “بی رنگ” کافی هستند. همه چیز سفید برای ایجاد فضای روشن ، هوا و تمیز و براق ایده آل است – یک انتخاب محبوب برای خانه مدرن.

2. نگاه را روشن و هوا نگه دارید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | رنگ سفید برای آشپزخانه های کوچک رنگ ایده آل است ، خصوصاً در پنجره هایی که نور طبیعی ایجاد می کنند ، ممکن است کم باشد. یک طرح رنگی کاملاً سفید روشن شده و با تکان دادن نور در اطراف ، به بزرگتر شدن فضا کمک می کند. چراغ های سقفی یک گزینه خارق العاده برای پر کردن فضای اتاق با نور و تقویت رنگ سفید است. اما اگر طرح و بودجه کافی ندارید از نور بالای سر برای کمک به درخشش دیوارها و کابینت های سفید استفاده کنید.

3. برای پایان التقاطی قدیمی و جدید را مخلوط کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

ایده آشپزخانه سفید | برای جلوگیری از بکر و صاف بودن آشپزخانه سفید ، عناصر طراحی پرنعمت را اضافه کنید. نورپردازی به سبک صنعتی و سرامیک های مضطرب می توانند به تزریق نشانه ای از سبک پرنعمت بی انتها به پایان مدرن کمک کنند. عناصر هنوز سفید هستند ، تا ظاهر را منسجم نگه دارند. اما به لطف احساس میراثی چنین قطعاتی فضا هوای التقاط را حفظ می کند.

4. رویکردی زنگ دار را در پیش بگیرید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

واحدها و میزهای کار کاملاً سفید به زیبایی در برابر دیوارها و کف های رنگی جایگزین قرار گرفته اند. اگر تصمیم دارید گزینه های رنگی را ترکیب کنید ، بهتر است به یک پالت رنگی تونال بچسبید. بنابراین اگر از خاکستری استفاده می کنید – از رنگ های مختلف سایه یکسان تا مشکی استفاده کنید تا ظاهر یکنواخت داشته باشید. در صورت استفاده از خنثی گرمتر ، مانند کفپوش سنگی ، رنگهای سفید ، taupe یا Dulux’s Brave Ground را به عنوان رنگهای رنگی رایگان در نظر بگیرید.

5. یک جزیره جایگزین را ادغام کنید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | یک جزیره را در یک گزینه جایگزین مانند چوب طبیعی ادغام کنید تا سفتی سفید بودن همه را از بین ببرد. با استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ معکوس در یک جزیره ، در این مورد که در کشوهای ذخیره سازی استفاده می شود ، به طور یکپارچه پایان دو رنگ را در هم می آمیزد. استفاده از چوب به عنوان پوشش جایگزین به حداقل رساندن ظاهر کمک می کند. اجازه می دهد تا رنگ لهجه بیشتری به شخصیت بیشتری ببخشد.

6. صحنه را با کاغذ دیواری تنظیم کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | با کاغذ دیواری بیانیه به آشپزخانه سفید علاقه دهید. زمینه سفید آرام بخش به طراحی تزئینی کمک می کند. این کاغذ با شخصیت که با پرندگان و شاخه ها تزئین شده است ، از نشانه ای از طبیعت در داخل خانه استقبال می کند ، که کاملاً در تخته های چوبی گره خورده است.

هنگامی که بین کابینت های سفید و ارتفاع پایین سر استفاده می شود ، یک کاغذ دیواری طرح دار راهی عالی برای افزودن جایگزینی برای اسپلش بک کاشی کاری است. فقط مطمئن شوید که از یک کاغذ مقاوم در برابر مقاومت در برابر عناصر آشپزخانه کار ، با پاشش گرما و مخزن و غیره استفاده کنید.

 

7. رنگ سفید را برای نمای بی انتها در کشور انتخاب کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

برای یک نگاه بی انتها در آشپزخانه ، به کشور سفید بروید. در اینجا ، مالکان تقریباً برای همه موارد از لوازم جانبی مانند سرامیک گرفته تا اتصالات رنگ سفید را انتخاب کرده اند. این نشان می دهد که یک اتاق سفید همچنان می تواند احساس گرما و استقبال کند. به شرطی که جزئیات ظریف مانند شاخ و برگ تازه ، تخته های کف سفید و دستگیره های برنجی را در آن بگنجانید. لمس های تزئینی اضافه شده به تزریق شخصیت کمک می کند.

8. با وسایل و اتصالات برنجی رنگ سفید را گرم کنید

اگر به یک طرح رنگی کاملاً سفید می چسبید ، برای اضافه کردن گرما ، رنگ های برنجی را نادیده بگیرید. به جای شیرها و پریزهای کرومی سنتی ، گزینه های برنجی مد روز را برای گرم کردن سایه های سفید انتخاب کنید. این رنگ متالیک غنی تر از ایجاد سایه های سفید در اثر احساس سرما و استحکام جلوگیری می کند.

9. به یک ترکیب کوچک تک رنگ کلاسیک پایبند باشید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

جفت شدن مشکی با سفید دقیقاً از نظر طراحی مجدد چرخ نیست. با این وجود همیشه مدرن به نظر می رسد ، به شرطی که جزئیات کمی درست را انتخاب کنید. یک آشپزخانه کاملاً سفید را با مبلمان رنگی مشکی و لوازم جانبی بیانیه تیم کنید تا ظاهری شیک و بی دردسر ایجاد کنید.

10. فضایی را با رنگ سفید ایجاد کنید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | فضای آشپزخانه کوچکتر را با کمک یک طرح رنگ سفید سفید باز کنید. انتخاب رنگ سفید به شما کمک می کند تا فضای هوا سبک و مطبوع باشد ، بنابراین جادارتر است. با استفاده از میز کار مشکی ، یک قدرت از شخصیت اضافه کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که نور طبیعی زیادی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که فضا احساس سبکی می کند.

11. بتن تیمی برای خنک کننده معاصر

بتن صیقلی جفت زیبایی برای استفاده در آشپزخانه سفید معاصر است – به ویژه با نورپردازی بی نظیر. برای ایجاد نمای ارگانیک / صنعتی از آن کم استفاده کنید و به رنگ طبیعی جرقه ای می بخشد تا فضا را به عنوان یک طرح کاملاً سفید متوقف کند.

12. سفید را با لمس های چوبی گرم کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | ویژگی یک کف بلوط مهندسی شده را در یک اتاق گسترده بسازید. در محوطه آشپزخانه ، از کفپوش های مقاوم مختلف استفاده شده است. این یک ترفند موثر برای ایجاد مناطق جداگانه در یک فضای طرح باز است. در همین حال ، لهجه های چوبی در کل ظاهر می شوند. زیرا مکمل کاملی برای کفپوش هستند و آویزهای پاستلی رنگ ، حس سرگرمی را به یک طرح بزرگتر می بخشند.

 

13. مطمئن نیستید که رنگ سفید خیلی تند خواهد بود؟ رنگ سفید را امتحان کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

ممکن است از سفیدپوشی دلهره داشته باشید ، خصوصاً اگر آشپزخانه ای دنج می خواهید. اگر چنین است ، برای مبلمان خود به رنگ سفید همیشه خاموش بروید. در این طرح ، جدول آشپز بازگشت خوبی را نشان داده است. این کاملاً متناسب با این اتاق سبک است. زیرا از یک جزیره سنتی کمتر سنگین است و احساسی نامناسب دارد ، که ظاهری را غیر رسمی و جاری نگه می دارد.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.