دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | بخش دوم

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | بخش دوم

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | رنگ سفید در طراحی داخلی محبوب است ، که اغلب برای ایجاد جلوه ای از ظرافت و ظرافت استفاده می شود. در این چند طرح مدرن آشپزخانه از ترکیبی از مواد و بافت ها برای ایجاد ظاهر شیک برای صاحبان خانه استفاده شده است. پرتاب رنگی بر روی دیوارها ، لوازم جانبی یا پشت پرده به ایجاد کنتراست عالی در برخی از این طرح ها کمک کرده است. دیگران ظاهر سفید تمیز خود را حفظ کرده و با کف چوب جفت می شوند. رنگ سفید می تواند فضای اتاق شما را بزرگتر نشان دهد و در مورد آشپزخانه ها ، در جایی که پنجره ها برای تأمین نور طبیعی وجود ندارد ، نور را منعکس کنید.

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

14. یک سنگ مرمر سفید شگفت انگیز اضافه کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

سنگ مرمر گزینه زیبایی است. با ظرافت از آن استفاده کنید تا ظاهری ارگانیک ایجاد کنید و از قرار گرفتن در مرکز یک طرح کاملاً سفید بهره مند خواهد شد. این یک انتخاب زیبا و خیره کننده برای یک آشپزخانه است. به دنبال الگوها و تغییرات متمایز برای یک بازپخش یا میز کار کاملاً منحصر به فرد باشید. سنگ مرمر ارزان نیست ، اما با جذابیت لمسی آن ، یک سرمایه گذاری لوکس است که آزمایش زمان را می کند.

15. لوازم خود را مطابقت دهید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | لوازم دکمه های سفید اواخر اوضاع کمی بد داشته اند ، به طوری که احتمال پنهان کردن آنها در پشت درهای بسته افزایش می یابد. اما آشپزخانه فوق نشان می دهد که آنها تا چه اندازه پیچیده به نظر می رسند. میزهای کاری چوبی ساده ، دستگیره های برنجی فرسوده و یک ریل مسی جذابیت روستایی و کاشی های شش ضلعی نشانه ای از مدرنیته را به ارمغان می آورد.

16. مواد طبیعی را مخلوط کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

در اینجا تکنیک دیگری برای هر کس وجود دارد که ممکن است رنگ سفید بیش از حد بالینی باشد – آن را برای دیوارها یا واحدهای کف انتخاب کنید و سپس از رنگ یا ماده متضاد برای بقیه کابینت ها استفاده کنید. هوشمندانه است اما خیلی سخت نیست.

17. جاز تا سفید با زرد آفتاب | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

فقط با چند تکه لهجه و به رنگ روشن ، شخصیت خاصی را به یک آشپزخانه سفید تزریق کنید. رنگ زرد در اینجا به خوبی کار می کند و ظاهر را گرم می کند ، اما رنگ سفید آنقدر متنوع است که سایه های پررنگ آن ، خواه آبی روشن باشد و یا قرمز زنده. به موارد اصلی بچسبانید ، بنابراین ظاهر بیش از حد بالا نیست.

18. از رنگ سفید به عنوان پایه ای برای ظاهری التقاطی استفاده کنید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | برای یک ظاهر التقاطی آسان است که شیک را شروع کنید و در نهایت کثیف باشد. با ایجاد جلوه روی بوم سفید ، از این کار خودداری کنید – ما در حال صحبت کردن روی دیوارهای سفید ، کف سفید و واحدهای سفید هستیم. سپس می توانید با اطمینان اعتماد به نفس پیدا کرده و رنگ بازار را پیدا کنید.

19. رنگ لهجه یکپارچه سازی را انتخاب کنید

با افزودن یک رنگ اصلی لهجه ، ظاهری متناسب با سلیقه شخصی خود ایجاد کنید. برای یک فضای یکپارچهسازی با سیستمعامل ، چلپ چلوپ های نارنجی را با چراغ های آویز بیانیه و کارهای هنری یا به راحتی از طریق ظروف و لوازم جانبی خود استفاده کنید. قانون رنگ لهجه می تواند با هر رنگی اعمال شود ، تا فضا را شخصی تر نشان دهد.

 

20. یک فضای بزرگ را با رنگ سفید پر کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

از یک اتاق بزرگ با یک جزیره بزرگ که دارای انبارهای مفید و کمد های کف تا سقف است ، نهایت استفاده را ببرید. علاوه بر نورافکن ها ، این آشپزخانه دارای آویزهایی به سبک صنعتی است که روی کابل های بلند آویزان شده اند تا در نوار صبحانه جلوه ای دنج ایجاد کنند.

در فضایی به بزرگی این ، یک طرح کاملاً سفید می تواند احساس خالی و سستی کند. اما آویزهای کم آویز شکاف وسیع بین واحد جزیره و سقف را از بین می برند ، در حالی که لوازم جانبی رنگ مرکبات و یک کف چوبی مهندسی شده گرما و جذابیت می بخشند.

21. فضایی برای بار صبحانه پیدا کنید | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | نوار صبحانه بهترین روش برای تبدیل آشپزخانه به فضای خانوادگی و تفریحی است. این اتاق ممکن است وسیع ترین نباشد ، اما با کاهش وزن در جزیره ، مالک موفق شده است یکی را در یک موقعیت عالی در نزدیکی درهای دو برابر قرار دهد. در تابستان ، وقتی فضا به باغ باز می شود ، به عنوان پیشخدمت دو برابر می شود.

22. آن را عملی نگه دارید

کمد های بدون دسته را در نظر بگیرید تا سطوح کاملاً بدون تزئینات ، جلوه ای جسورانه و مینیمالیستی ایجاد کنند. این طراحی زیبا و زیبا با تزئینات چوبی که جلوه ای مشبک ایجاد می کند ، تقویت شده است. برای ذخیره سازی فوق العاده سازماندهی شده ، واحدهای دیواری و کف را در بانکهای هنگ تنظیم کنید.

چه رنگی با آشپزخانه سفید مطابقت دارد؟ | دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

قوانین طراحی معمول در مورد رنگ سفید اعمال می شود. به طور کلی تصدیق شده است که یک طرح رنگ کاملاً سفید می تواند بالینی به نظر برسد ، و به جای یک اتاق گرم و پذیرایی که “قلب خانه” است ، یک سالن عمل را به ما یادآوری می کند. بنابراین رنگ لهجه برای تزریق گرما و لمس شخصیت همیشه مورد پسند است. خواه از طریق انتخاب مبلمان ، از طریق بیانیه برگشت یا لوازم و لوازم جانبی – انتخاب با شماست.

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | رنگ های اصلی قوی مانند زرد یا قرمز برای ایجاد کنتراست تأثیرگذار ایده آل هستند. چنین لهجه های رنگ روشن بهتر است از طریق وسایل مستقل ، روشنایی و لوازم جانبی استفاده شود – همه اینها سرمایه گذاری و تعهد کمتری دارند. در حالی که رنگ های تونالیته تری مانند کروم نقره ای ، خاکستری یا مشکی ایده آل هستند یا به صورت دائمی عمق را اضافه می کنند. آشپزخانه های دو رنگ با رنگ خاکستری روی کابینت های سطح پایین یا کفپوش کاشی کاری شده یک روش مدرن برای افزودن رنگ لهجه است ، بدون اینکه با بوم سفید و درخشان درگیر شوید.

 

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید

 

 

آیا آشپزخانه های سفید برای سال 2021 از مد نیستند؟

آشپزخانه های سفید هرگز از مد نمی افتند. گزینه رنگ بی انتها ، علی رغم برجسته بودن رنگ خاکستری های مد روز ، همچنان محبوب ترین انتخاب برای رنگ آشپزخانه است. رنگ سفید گزینه ای ایمن اما معقول است که برای ارزش فروش مجدد بسیار مناسب است ، زیرا می تواند متناسب با هر سلیقه ای باشد. سفید یک بوم خالی ایجاد می کند ، که تقریباً هر رنگ برجسته ای را می توان برجسته کرد.

دکوراسیون آشپزخانه رنگ سفید | کدام میزهای آشپزخانه بیشتر با آشپزخانه های سفید سازگار هستند؟

زیبایی رنگ سفید این است که این رنگ ایده آل برای متناسب با هر دوره و سبک خانه است ، به همین دلیل بوم خالی خوبی ایجاد می کند – به خصوص در آشپزخانه. به لطف زیبایی های مختلف طراحی ، از کشوری گرفته تا مدرن ، هر سطح رویه به راحتی در کنار دیوارها و دیوارهای سفید قرار می گیرد.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.