5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس – بخش 1

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس – بخش 1

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس | در این دنیای Pinterest و Instagram که در آن زندگی می کنیم تقریباً به ایده آشپزخانه های لوکس اعتیاد پیدا کرده ایم. در نتیجه ، مفهوم ما از یک آشپزخانه رویایی به یک قلمرو کاملاً جاه طلبانه تر منتقل شده است. نسل والدین ما فقط داشتن کمی فضای پیشخوان اضافی یا شاید چند وسیله جدید آن را لوکس می دانستند.

اکنون ما برنامه های بسیار عالی تری برای بازسازی آشپزخانه خود داریم. ما خواب اتاقهای زیبایی را در سر می پرورانیم که به عنوان مکان اصلی اجتماع خانواده های ما محسوب می شوند. ما می خواهیم آنها احساس جاداری ، آرامش و الهام بخش کنند. به ما این امکان را می دهد که از تمام پتانسیل خود استفاده کنیم و استاد هنرهای آشپزی شویم! همه در حالی که زندگی خانواده ما را از طریق کارایی سازمان یافته به سعادت هماهنگ تبدیل می کنیم.

با چنین آرزوهای بالایی و هجوم بی پایان ایده های الهام بخش در نوک انگشتان ما ، آسان است که در میان درختان گم شویم و جنگل را از دست بدهیم.

اگر قبلاً هیچ نوعی از بازسازی انجام نداده اید ، باید خود را در مورد تمام تصمیمات و انتخاب های روده ای که باید انتخاب کنید ، مهار کنید. با هر کدام از آنها دشوارتر از گذشته. بنابراین این هفته من قصد دارم 5 اصل طراحی خود را با شما در میان بگذارم که به من اجازه می دهد به طور مداوم آشپزخانه های لوکس زیبا را برای مشتریان خود ارائه دهم. اگر بتوانید این اصول را در پشت سر خود نگه دارید ، به شما کمک می کند تا تمام تصمیماتی که باید بگیرید را راهنمایی کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه و دکوراسیون داخلی

 

توضیح اصول | 5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

اصولی که در زیر شرح می دهیم هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می کنم در هر محدوده بودجه ای که کار می کنید ، این موارد را متمرکز و اولویت بندی کنید. مطمئناً جنبه مالی برای شما فشار آور خواهد بود. از طرف دیگر ، اکنون شما باید یک نوع گزینه و مواد را مرتب کنید ، که می تواند کمی بیش از حد طاقت فرسا باشد.

اگر بودجه شما محدودتر است ، فقط بدانید که اینها نکاتی است که شما می توانید حتی بخشی از آن ها را با توجه به بودجه خود اجرا کنید. بنابراین این نکات را می توان تقریباً در هر کسی که مجدداً کار می کند یا یک خانه جدید می سازد ، پیاده سازی کند.

 

1) آشپزخانه های لوکس هرگز درهم و برهم نیستند

یک آشپزخانه لوکس هرگز پیشخوان نا نظمی نخواهد داشت. مجموعه ای از وسایل کوچک که روی پیشخوان آشپزخانه صف کشیده اند به نظر می رسد تنگ… نامرتب… و استرس زا است. به همین دلیل آشپزخانه هایی که دارای طرحی لوکس هستند همیشه یک فضای اختصاصی برای ذخیره راحت (دور از دید) مجموعه وسیعی از وسایل آشپزخانه کوچک دارند که یک آشپزخانه را شلوغ می کنند. لوازم خانگی مانند قهوه ساز ، توستر ، مخلوط کن ، Cuisinart ، مخلوط کن و غیره

روش خاصی که می خواهیم آن را بررسی کنیم به اندازه و بودجه پروژه بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر بودجه و اندازه اجازه می دهد ، ممکن است دو زمینه تخصصی ایجاد کنم:

 

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

 

کافه بار / مرکز صبحانه

با توجه به اینکه قهوه یکی از قسمت های مهم روز ماست ، منطقی است که برخی از بودجه آشپزخانه خود را صرف کارکردن مناسب این منطقه برای خود و خانواده خود کنید. بنابراین ، در داخل یک واحد انبار بزرگ ، یک فضای پیشخوان داخلی را با محل های خروجی اختصاصی طراحی و تعبیه کنید تا یک قهوه ساز / سیستم و همچنین سایر لوازم کوچک را که ممکن است بخشی از برنامه صبحانه شما باشند. (مخلوط کن ، توستر ، آبمیوه گیری و غیره) در آن جای دهید.

اغلب این مرکز صبحانه را به نزدیک ترین اتاق خانواده قرار می دهند تا کسی مجبور نباشد برای پر کردن سریع قهوه از طریق آشپزخانه برود. با این حال ، اگر این کار باعث می شود تا از یخچال فاصله زیادی داشته باشد ، باید با کشوهای یخچال در نزدیکی شیر و غیره مکمل کنید. برای ایده های بیشتر به پست من در ایجاد ذخیره سازی برای قهوه سازها و لوازم کوچک مراجعه کنید.

 

مرکز پخت و پز

مفهوم از “مرکز آشپزی” یک کابینت بسیار عریض است (معمولاً دارای درهای دو برابر) که برای نشان دادن فضای پیشخوان اضافی – احتمالاً در نزدیکی محدوده یا منطقه اصلی آماده سازی ، باز می شود. فضای داخلی کابینت را می توان متناسب با نیازهای خاص صاحبخانه سفارشی کرد. شاید آنها می خواهند فضایی برای نگهداری وسایل کوچک دیگر روی میز پیشخوان داشته باشند. اما مایل به دیدن آنها به طور مرتب نیستند. (زودپز ، اجاق گاز ، اجاق گاز برنج ، آهن وفل و غیره).

دیگران ممکن است مایل باشند فضایی با وسایل زیاد در سطح کاربر داشته باشند که به راحتی بتوان به آن دسترسی داشت. مانند مخلوط کردن کاسه ، اندازه گیری لیوان ، سرو ظروف و غیره. آسمان واقعاً حد مجاز است. اما ایده کلی این است که فضا می تواند برای تبدیل شدن به جزئی جدایی ناپذیر از فضای کار خود باز شوید ، اما وقتی بسته می شود ، همه آن چیزها از نظر بصری از بین می روند.

 

 

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

 

 

2) منافع آشپزخانه های لوکس از پشتیبانی قدیمی | 5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

آشپزخانه ما معمولاً شامل برخی از کابینت ها با درهای شیشه ای زیبا ، یک سینک ظرفشویی و یک یخچال نوشیدنی است. آن را روزانه باز می کنیم. به گونه ای طراحی شده است که به سادگی یک فضای جذاب باشد. در آن می توانید برای مهمانان نوشیدنی تهیه کنید و هنگام سرو غذا به عنوان یک منطقه جدا عمل کنید.

 

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

 

3) آشپزخانه های لوکس سرمایه گذاری در کیفیت و جزئیات را انجام می دهند

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس | زیباترین آشپزخانه ها دارای کابینت های کاملاً واضح هستند. مسلماً ، هزینه در رفتن با درهای داخلی کاملاً افزایش می یابد ، اما اگر بتوانید چشمتان را تشخیص دهد تا تفاوت را تشخیص دهد ، متوجه می شوید که خیره کننده ترین آشپزخانه های لوکس دارای کابینت های داخلی هستند.

 

 

ادامه این اصول را در مقاله‌ی زیر بخوانید:

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.