5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس – بخش 2

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس – بخش 2

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس | در این دنیای Pinterest و Instagram که در آن زندگی می کنیم تقریباً به ایده آشپزخانه های لوکس اعتیاد پیدا کرده ایم. در نتیجه ، مفهوم ما از یک آشپزخانه رویایی به یک قلمرو کاملاً جاه طلبانه تر منتقل شده است. نسل والدین ما فقط داشتن کمی فضای پیشخوان اضافی یا شاید چند وسیله جدید آن را لوکس می دانستند.

اکنون ما برنامه های بسیار عالی تری برای بازسازی آشپزخانه خود داریم. ما خواب اتاقهای زیبایی را در سر می پرورانیم که به عنوان مکان اصلی اجتماع خانواده های ما محسوب می شوند. ما می خواهیم آنها احساس جاداری ، آرامش و الهام بخش کنند. به ما این امکان را می دهد که از تمام پتانسیل خود استفاده کنیم و استاد هنرهای آشپزی شویم! همه در حالی که زندگی خانواده ما را از طریق کارایی سازمان یافته به سعادت هماهنگ تبدیل می کنیم.

با چنین آرزوهای بالایی و هجوم بی پایان ایده های الهام بخش در نوک انگشتان ما ، آسان است که در میان درختان گم شویم و جنگل را از دست بدهیم.

اگر قبلاً هیچ نوعی از بازسازی انجام نداده اید ، باید خود را در مورد تمام تصمیمات و انتخاب های روده ای که باید انتخاب کنید ، مهار کنید. با هر کدام از آنها دشوارتر از گذشته. بنابراین این هفته من قصد دارم 5 اصل طراحی خود را با شما در میان بگذارم که به من اجازه می دهد به طور مداوم آشپزخانه های لوکس زیبا را برای مشتریان خود ارائه دهم. اگر بتوانید این اصول را در پشت سر خود نگه دارید ، به شما کمک می کند تا تمام تصمیماتی که باید بگیرید را راهنمایی کنید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

توضیح اصول | 5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

اصولی که در زیر شرح می دهیم هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می کنم در هر محدوده بودجه ای که کار می کنید ، این موارد را متمرکز و اولویت بندی کنید. مطمئناً جنبه مالی برای شما فشار آور خواهد بود. از طرف دیگر ، اکنون شما باید یک نوع گزینه و مواد را مرتب کنید ، که می تواند کمی بیش از حد طاقت فرسا باشد.

اگر بودجه شما محدودتر است ، فقط بدانید که اینها نکاتی است که شما می توانید حتی بخشی از آن ها را با توجه به بودجه خود اجرا کنید. بنابراین این نکات را می توان تقریباً در هر کسی که مجدداً کار می کند یا یک خانه جدید می سازد ، پیاده سازی کند.

 

ادامه بخش اول:

 

4) آشپزخانه های لوکس به مواد طبیعی علاقه دارند

 

گریت کابینت | شرکت کابینت آشپزخانه گریت | 4 luxury kitchens with marble countertops min

 

سنگ مرمر و کوارتزیت لوکس هستند. Soapstone نیز جذاب و زیبا است. اگر این هنوز برای شما مناسب نیست ، کوارتزیت بهترین انتخاب بعدی شماست. این یک سنگ طبیعی با زیبایی مشابه مرمر است ، اما منقوش نمی شود ، بنابراین به طور طبیعی یک ماده با دوام و کاربردی بیشتر برای یک آشپزخانه است.

اگر هنوز واقعاً به تجزیه ناپذیری مجازی یک ماده مهندسی علاقه دارید ، اسلب های چینی و سطوح فوق العاده جمع و جور جلوه ای بالاتر از کوارتز برای شما ایجاد می کنند.

در آخر ، به معرفی برخی از میزهای چوبی در طراحی آشپزخانه خود بپردازید. آنها یک عنصر سفارشی فوق العاده را اضافه می کنند که بافت مطلوب و گرمای بصری را فراهم می کند. آنها همچنین بسیار کاربردی هستند. کمترین استفاده از میزهای چوبی در آشپزخانه را به دست آورید.

 

5) آشپزخانه های لوکس سرمایه گذاری را انجام می دهند | طراحی آشپزخانه لوکس

 

5 اصل طراحی آشپزخانه لوکس

 

طراحی آشپزخانه لوکس | لوکس قابل تغییر است. اگر مجبور شوید به زانو درآیید تا از پشت کابینت خود وسیله بگیرید ، هیچ فایده ای ندارد که یک بار سنگین هزینه کنید تا آشپزخانه شما به یک میلیون دلار برسد. روی چیزهایی سرمایه گذاری کنید که آشپزخانه شما را برای شما راحت کند! این ممکن است برای افراد مختلف متفاوت باشد ، اما در اینجا چند پیشنهاد برای شروع وجود دارد:

  • از کشوهای بیشتر استفاده کنید. آنها برای نگهداری بیشتر وسایل از یک کابینت دردار راحت ترند.
  • کابینت های عمیق اضافی اگر نیاز داشته باشید و مکان مناسبی برای آنها داشته باشید می توانند انتخاب لوکس خوبی باشند.
  • اجاق های دیواری نوسانی کناری ویژگی بسیار خوبی است که امیدوارم در همه مارک های اصلی لوازم خانگی مورد استفاده قرار گیرد.
  • عمق بیشتر اگر سینک ظرفشویی اضافه کردید ، سعی کنید عرض آن حداقل 18 “باشد. در غیر این صورت از استفاده از آن لذت نخواهید برد و مدام سینک پر از ظرف است و نمای بدی ایجاد می کند.
  • سعی کنید یک کشو یا کابینت را برای وسایل اضافی در نظر بگیرید و وقتی احساس کردید روی پیشخوان یا اپن شلوغ شده است، وسایل خود را در آن قرار دهید.
  • از قفسه های ریلی استفاده کنید. این قفسه ها با این که جای بسیار زیادی در خود دارند و می توانند وسایل بسار زیادی را در خود جای دهند، اما فضای کمی اشغال می کنند و همچنین وسایلی که درون آن ها قرار می دهید همیشه در دسترس هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.