6 مرحله برای انتخاب کابینت | بخش اول

6 مرحله برای انتخاب کابینت | بخش اول

انتخاب کابینت | 6 مرحله برای انتخاب کابینت آشپزخانه عالی

بسیاری از مردم آشپزخانه را مرکز و قلب خانه خود می دانند. خاطرات در آن جا ساخته می شود. کمی از خمیر شیرینی مادر را پنهان کنید یا یک فنجان قهوه تازه دم کرده بریزید. و وقت زیادی در آشپزخانه به آشپزی ، پخت و پز ، غذا خوردن و معاشرت می گذرد. کافی است بگویم ، مردم آشپزخانه خود را دوست دارند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

آیا تابحال تجربه قدم زدن در آشپزخانه خود را دیده اید و از آنچه می بینید بیزار هستید؟

سرگرم کننده نیست و ارزش آن را هم ندارد ، اما داشتن کابینت آشپزخانه از نوع نامناسب می تواند باعث نارضایتی افرادی شود که از آشپزخانه خود بیزارند.
جای تعجب نیست که کابینت های آشپزخانه تفاوت زیادی در احساس آشپزخانه ایجاد می کنند. از این گذشته ، کابینت ها اغلب بزرگترین و شاخص ترین مبلمان آشپزخانه هستند.

کابینت ها نه تنها در زیبا سازی آشپزخانه ها مهم هستند ، بلکه در تنظیم زندگی ما نیز مهم هستند. آشپزخانه ای را بدون کابینت تصور کنید – میز آشپزخانه، پیشخوان ها و حتی ممکن است کف زمین یک آشوب کامل باشد!

و کابینت ها نمی توانند در قالب قالب برش کوکی قرار بگیرند. آنها نیازهای مختلف هر فرد را برآورده می کنند. در حالی که ممکن است فردی بخواهد کابینت های بزرگ همه قابلمه ها و قابلمه ها را در خود نگه دارد ، ممکن است فرد دیگری کابینت های کوچک صورت باز را برای نمایش ظروف چینی خود انتخاب کند.

اگر وارد آشپزخانه خود می شوید و آنچه را می بینید دوست ندارید ، یا اگر کابینت آشپزخانه شما نیازهای سفارشی شما را برآورده نمی کند ، وقت آن است که به انتخاب چند کابینت جدید فکر کنید.

در حالی که برنامه ریزی یک آشپزخانه جدید هیجان انگیز است ، اما رعب و وحشت زیادی را نیز با خود به همراه دارد. اما نگران نباشید ، به همین دلیل ما اینجا هستیم!

 

ما در این مقاله به 4 مورد از این 6 نکته می پردازیم:

1. تعیین بودجه برای کابینت آشپزخانه
2. انتخاب سبک مناسب کابینت آشپزخانه
3. انتخاب رنگ و لکه برای کابینت آشپزخانه
4. انتخاب کابینت های مناسب
5. ردیابی نشانه های کابینت های با کیفیت
6. انتخاب مناسب کابینت ساز آشپزخانه

 

قسمت دوم این مقاله را در لینک زیر بخوانید:

 

انتخاب کابینت

 

1. تعیین بودجه برای کابینت آشپزخانه

اولین چیزی که باید قبل از ورود به مشخصات کابینت آشپزخانه در نظر بگیرید بودجه شماست. همه ما درگیر خریدهایی شده ایم که به دقت مورد توجه قرار نگرفته اند و شما می خواهید از این اشتباه جلوگیری کنید! سبک ، رنگ ، اندازه ، نوع چوب و سایر عوامل در هزینه کابینت ها تأثیرگذار است ، بنابراین قبل از این که زیاد از حد دور نشوید به بودجه خود بسنده کنید و سعی کنید به آن پایبند باشید.

 

2. انتخاب سبک مناسب کابینت آشپزخانه

پس از تعیین بودجه ، باید سبک کابینت مورد نظر خود را در نظر بگیرید. اگرچه در انتخاب سبک کابینت آشپزخانه ملاحظات زیادی وجود دارد ، اما اولین کاری که باید انجام دهید این است که مشخصات درب خود را انتخاب کنید.

معمول ترین پروفیل های درب عبارتند از:

درب های تخت

پانل مرکزی درب صفحه تخت به جای اینکه برجسته یا کانتور باشد ، مسطح است. این درها متناسب با سبک های سنتی ، انتقالی و معاصر است.

درهای پانل برجسته

پانل مرکزی درب پانل برجسته با پروفیل یا کانتور برجسته می شود. آنها در طرح های سنتی یا انتقالی به خوبی کار می کنند

درب های تابلویی فرو رفته

این سبک درب یک درب کابینت با صفحه مرکزی است که کمی فرو رفته است

درب های اسلب

این سبک درب یک درب محکم و بدون قاب و صفحه است. این سبک را بیشتر در طراحی های انتقالی ، معاصر یا مدرن خواهید یافت.

هنگامی که مشخصات درب مورد نظر خود را انتخاب کردید ، باید بدانید که کابینت شما با تزئین بقیه خانه و آشپزخانه شما چگونه است. کابینت هایی که انتخاب می کنید باید مکمل دکوراسیون منزل باشد.

 

انتخاب کابینت

 

 

3. انتخاب رنگ و لکه برای کابینت آشپزخانه

هنگامی که نمای درب دلخواه خود را انتخاب کردید و اطمینان حاصل کردید که کابینت های جدید شما متناسب با سبک خانه شما است ، وقت آن است که رنگ یا لکه ای را انتخاب کنید.

بگذارید در اینجا روشن شود: بسیاری از افرادی که مشغول بازسازی آشپزخانه هستند می خواهند کابینت های قدیمی خود را دوباره رنگ کنند یا حتی ممکن است با رنگ آمیزی کابینت های جدید خود صرفه جویی کنند.

هنگام انتخاب رنگ یا اسپری، بسیاری از اصول مشابهی که در انتخاب سبک کابینت استفاده می شود ، اعمال می شود. اطمینان حاصل کنید که چیزی متناسب با سبک خانه خود انتخاب کرده اید.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

اما بسیاری از رنگ های زیبا برای انتخاب وجود دارد! در اینجا چند نکته برای نجات شما از سرخوردگی ناامیدانه هنگام انتخاب رنگ و لکه آورده شده است.

آشپزخانه های سفید بی انتها هستند و برای کلبه ها ، آشپزخانه های سبک سنتی و آشپزخانه های مدرن بسیار مناسب هستند. آشپزخانه های دو رنگ یک کنتراست خوب ایجاد می کنند تا کمی درام به فضا اضافه کنند. کابینت های تیره با صفحات میز روشن یا کابینت های روشن با میزهای بسیار تیره در روند کار قرار دارند.

انتخاب کابینت های فوقانی روشن در تضاد با کابینت های زیرین تیره نیز ظاهر زیبایی دارد و به بزرگتر نشان دادن آشپزخانه کمک می کند.

انتخاب رنگ یا لکه زمان خوبی برای وام گرفتن ایده های دیگران است! ما توصیه می کنیم تحقیقات کافی را به صورت آنلاین انجام دهید و تصاویر زیادی از رنگی که دوست دارید پیدا کنید. نگران بازدید از نمایشگاه کابینت هم نباشید. این منبع ایده های شگفت انگیزی است و سازندگان کابینت معمولاً هنگام پاسخ به سوالات شما بسیار آگاه هستند.

 

انتخاب کابینت

 

 

4. انتخاب کابینت مناسب

انتخاب اندازه مناسب کابینت ها بسیار مهم است. اندازه معمول یک کابینت پایه و بدون پیشخوان 34.5 اینچ ارتفاع است. عرض کابینت های پایه استاندارد چند ضلعی سه تا بین 9 تا 42 اینچ خواهد بود و عمق استاندارد کابینت های پایه 24 اینچ است.

برای کابینت های دیواری ، ارتفاع معمولاً در 30 ”، 36” و 42 ”موجود است. یک کابینت دیواری استاندارد در چند برابر از 12 “تا 36” متفاوت است و عمق آنها معمولاً 12 “یا 24” است.

واضح است که گزینه ها در مورد اندازه کابینت متفاوت است. اگرچه این اندازه های استاندارد است ، اکثر سازندگان کابینت مایلند کابینت هایی را به اندازه دلخواه شما بسازند ، بنابراین اگر خواستید آماده بیان آن باشید.

اگر کابینت های آشپزخانه فعلی شما از قبل اندازه خوبی دارند ، به سادگی آن ها را تکرار کنید و اگر فضای بیشتری نیاز دارید یک یا دو کابینت اضافه کنید.

اگر می دانید مواردی وجود ندارد که در کابینت فعلی شما جای نمی گیرد و می خواهید آن را ذخیره کنید ، بهتر است این وسایل را اندازه بگیرید و کابینت خود را حداقل یک اینچ بزرگتر کنید.

وقتی در مورد اندازه کابینت های خود تصمیم می گیرید ، مطمئن شوید که آنها را فقط به اندازه کافی بزرگ نمی کنید تا بتوانید همه وسایل مورد نیاز خود را برای ذخیره سازی پر کنید. به یاد داشته باشید که سازمان ، قابلیت دسترسی و عملکرد را در نظر داشته باشید. کابینتی با عمق 36 اینچ می تواند موارد زیادی را در خود ذخیره کند ، اما دسترسی به مواد پشت کابینت دشوار است.

 

انتخاب کابینت

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.