6 مرحله برای انتخاب کابینت | بخش دوم

6 مرحله برای انتخاب کابینت | بخش دوم

6 مرحله برای انتخاب کابینت آشپزخانه عالی

انتخاب کابینت | بسیاری از مردم آشپزخانه را مرکز و قلب خانه خود می دانند. خاطرات در آن جا ساخته می شود. کمی از خمیر شیرینی مادر را پنهان کنید یا یک فنجان قهوه تازه دم کرده بریزید. و وقت زیادی در آشپزخانه به آشپزی ، پخت و پز ، غذا خوردن و معاشرت می گذرد. کافی است بگویم ، مردم آشپزخانه خود را دوست دارند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

آیا تابحال تجربه قدم زدن در آشپزخانه خود را دیده اید و از آنچه می بینید بیزار هستید؟

سرگرم کننده نیست و ارزش آن را هم ندارد ، اما داشتن کابینت آشپزخانه از نوع نامناسب می تواند باعث نارضایتی افرادی شود که از آشپزخانه خود بیزارند.
جای تعجب نیست که کابینت های آشپزخانه تفاوت زیادی در احساس آشپزخانه ایجاد می کنند. از این گذشته ، کابینت ها اغلب بزرگترین و شاخص ترین مبلمان آشپزخانه هستند.

کابینت ها نه تنها در زیبا سازی آشپزخانه ها مهم هستند ، بلکه در تنظیم زندگی ما نیز مهم هستند. آشپزخانه ای را بدون کابینت تصور کنید – میز آشپزخانه، پیشخوان ها و حتی ممکن است کف زمین یک آشوب کامل باشد!

و کابینت ها نمی توانند در قالب قالب برش کوکی قرار بگیرند. آنها نیازهای مختلف هر فرد را برآورده می کنند. در حالی که ممکن است فردی بخواهد کابینت های بزرگ همه قابلمه ها و قابلمه ها را در خود نگه دارد ، ممکن است فرد دیگری کابینت های کوچک صورت باز را برای نمایش ظروف چینی خود انتخاب کند.

اگر وارد آشپزخانه خود می شوید و آنچه را می بینید دوست ندارید ، یا اگر کابینت آشپزخانه شما نیازهای سفارشی شما را برآورده نمی کند ، وقت آن است که به انتخاب چند کابینت جدید فکر کنید.

در حالی که برنامه ریزی یک آشپزخانه جدید هیجان انگیز است ، اما رعب و وحشت زیادی را نیز با خود به همراه دارد. اما نگران نباشید ، به همین دلیل ما اینجا هستیم!

 

 

انتخاب کابینت

 

ما در این مقاله به 2 مورد آخر این نکات می پردازیم:

1. تعیین بودجه برای کابینت آشپزخانه
2. انتخاب سبک مناسب کابینت آشپزخانه
3. انتخاب رنگ و لکه برای کابینت آشپزخانه
4. انتخاب کابینت های مناسب
5. ردیابی نشانه های کابینت های با کیفیت
6. انتخاب مناسب کابینت ساز آشپزخانه

 

قسمت اول این مقاله را در لینک زیر بخوانید:

 

5. ردیابی نشانه های کابینت های با کیفیت | انتخاب کابینت

کابینت آشپزخانه هر روز استفاده می شود ، بنابراین ارزش سرمایه گذاری شما در کابینت های با کیفیت را دارد. وقتی می خواهید یک سازنده کابینت پیدا کنید که کار با کیفیت انجام دهد ، به دنبال چه چیزی باشید؟

چوب را در نظر بگیرید

کابینت های ساخته شده از مواد از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا در دوام ، دوام و کیفیت خدمات کابینت ها نقشی اساسی دارند.

تخته سه لا

تخته سه لا گزینه برتر برای جعبه های کابینت (به غیر از چوب جامد مورد استفاده در قاب صورت) در نظر گرفته شده است. این ماده ای قوی و چند لایه از هسته جامد است که دارای چندین لایه چوب یا روکش چوبی است که در زوایای مختلف جهت پایداری و استحکام کار می کنند. تقریباً تمام سازندگان کابینت تخته سه لا را به عنوان مواد اولیه جعبه کابینت ارتقا یافته یا روی صفحه ذرات یا MDF ارائه می دهند.

تخته خرده چوب

از تخته خرده چوب به طور گسترده ای برای ساخت جعبه های کابینت و سایر اجزا استفاده می شود. روی آن با یک لایه ملامین ، روکش چوب یا ورقه ورقه وینیل پوشانده شده است. با این حال دارای اشکالاتی است که به آسیب آب و مایعات حساس است. تخته خرده چوب نیز بخار فرمالدئید را بر اساس اجزای سازنده چسب استفاده می کند که برای اتصال ذرات چوب استفاده می شود.

 

انتخاب کابینت

 

ام دی اف

انتخاب کابینت | MDF یکی دیگر از محصولات مهندسی چوب است که از الیاف چوب فشرده و بهم متصل می شوند. مانند تخته خرده چوب ، در معرض آسیب به آب است و همچنین بسیار سنگین است و به وزن کلی که از ریل های آویزان پشت کابینت معلق است ، اضافه می شود

به طور کلی ، ترکیبی از تخته سه لا و چوب جامد با کیفیت ترین گزینه در مورد کابینت است. اگر کابینت ها دچار خراش یا لک شوند ، دوام و آسان است.

 

به کشوها نگاه کنید

دراورهای خوب دارای سیستم های نازک کاری و اتصالات خوب هستند. یک کشوی ارزان قیمت اغلب بهم متصل می شود. همچنین ممکن است در کشوهای ارزان قیمت کمی چسب و نشانه های خراشیده تولید کننده مشاهده کنید. اینها همه نشانه های کابینت آشپزخانه است که از کیفیت بالایی برخوردار نیست.

 

در مورد سخت افزار سوال کنید

انتخاب کابینت | یک کشوی خوب دارای سرسره های غلتکی ، غلتک ها و شیارها ، یا گسترش دهنده های بلبرینگ است. کشوهای ارزان تر روی سیستم دونده پلاستیکی باز و بسته می شوند.

لولاهای درهای کابینت باید از هر جهت قابل تنظیم باشند. اطمینان حاصل کنید که لولاهای شما نیز لولاهای نزدیک نرم هستند. این باعث می شود یک تن از ساییدگی ها در کابینت صرفه جویی شود ، و شما را از سردرد کابینت های کوبنده دور نگه می دارد!

در رابطه با تعیین کیفیت کابینت ها گزینه های زیادی وجود دارد ، اما بررسی سریع این سه عامل شما را در تعیین کیفیت کابینت آشپزخانه دور می کند.

 

 

انتخاب کابینت

 

6. انتخاب کابینت ساز مناسب آشپزخانه | انتخاب کابینت

آخرین و مهمترین نکته در انتخاب کابینت برای شما پیدا کردن یک کابینت ساز خوب است. همه ما ساعت ها وقت خود را صرف تحقیق در مورد چیزی بصورت آنلاین کرده ایم و هیچ پیشرفتی نداشته ایم ، فقط در چند دقیقه یک دوست آگاه به ما کمک کرده است. انتخاب کابینت مناسب تفاوتی ندارد. یک کابینت ساز خوب شما را در مورد تمام جنبه های مختلف انتخاب کابینت مناسب متناسب با بودجه شما آموزش می دهد.

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.