انواع مختلف کابینت

انواع مختلف کابینت

انواع مختلف کابینت | کارهای زیادی در طراحی آشپزخانه انجام می شود. شیر آب ، نور و دکوراسیون همه قطعاتی از معمای یک آشپزخانه عالی است – هیچ جزئیاتی خیلی کوچک نیست. اما در حالی که در آشپزخانه شما قطعات کوچکتر برای مشاهده وجود دارد ، از قسمت بزرگی از اتاق – کابینت آشپزخانه خود غافل نشوید.

شما احتمالاً کابینت هایی را در خارج از خانه خود مشاهده کرده اید که دوست دارید در آشپزخانه خود قرار دهید. اما ، قبل از اینکه تصمیم بزرگی برای نصب کابینت های جدید بگیرید ، مطمئن شوید که انواع مختلف کابینت را می شناسید ، که همه گزینه های زیبایی هستند.

 

پیشنهاد نویسنده: کابینت کلاسیک، کابینت روکش چرمی، کابینت آشپزخانه

 

1. Shaker | انواع مختلف کابینت

 

انواع مختلف کابینت

 

متداول ترین سبک کابینت امروزی سبک Shaker است. سبک Shaker از پنج قطعه صفحه تخت تشکیل شده است ، یک قاب با چهار قطعه و با یک صفحه مرکزی تخت به عنوان قطعه پنجم ایجاد می کند. HGTV توضیح می دهد که این یک روند محبوب به دلیل ظاهر ساده و کلاسیکی است که به طراحی سنتی یا معاصر ارائه می دهند.

کابینت های شیکر دارای چندین ویژگی علامت تجاری از جمله درب های تخته ای با قاب های ریل ، ساختار محکم با چوب با کیفیت و طرح های سودمند هستند. وقتی نوبت به مواد مورد استفاده برای کمدهای آشپزخانه به سبک شاکر می رسد ، بیشتر اوقات متوجه می شوید که این مواد از چوب های مرغوب آمریکایی تهیه می شوند ، به خصوص آنهایی که به طور سنتی در شمال شرقی ایالات متحده یافت می شوند. برخی از چوب هایی که معمولاً برای کابینت های شیکر استفاده می شود ، گیلاس ، افرا ، درخت گل مینا و بلوط چهارماهه ای است.

 

2. لوور

 

انواع مختلف کابینت

 

کابینت های آشپزخانه لوور دار دارای لت های چوبی افقی و همچنین برچسب قیمت سنگین هستند. کابینت های لوور دار با طرحی که به طور معمول روی پنجره ها ، قطعات مبلمان و درهای داخلی دیده می شود ، سبک منحصر به فردی به کابینت آشپزخانه می بخشد.

Houzz توضیح می دهد ، کابینت های لوور دار برای فضاهایی که به تهویه نیاز دارند بسیار مناسب هستند زیرا بیشتر درب های لوور دار بین هر تخته سنگ فاصله دارند. این نکته را بخاطر داشته باشید که به دنبال درهای کابینت نزدیک رادیاتور ، کابینت شربت خانه یا کابینت خشک کن لباس در رختشویخانه هستید.

 

3. صفحه تخت یا دال | انواع مختلف کابینت

 

انواع مختلف کابینت

 

درب کابینت صفحه تخت آشپزخانه که به عنوان درب کابینت “دال” نیز شناخته می شود ، ساده اما شیک است. سبک کابینت آشپزخانه با صفحه تخت خطوط سخت و فرم مینیمالیستی را ارائه می دهد و فاقد هرگونه جزئیات گران قیمت است. ظاهر ساده کابینت صفحه تخت ، آن را کاملاً مناسب آشپزخانه های مدرن و مدرن کرده است.

کابینت های صفحه تخت را می توان به روش های مختلفی ساخت. به گفته صنوبر ، یکی از ویژگیهای ثابت این سبک این واقعیت است که درهای دال هیچ قاب ندارند. در عوض ، آنها به راحتی اسلبهای جامدی هستند و نام آنها را منعکس می کنند.

 

4. توکار

 

انواع مختلف کابینت

 

دقیقاً همانطور که از اسم آنها پیداست ، کابینت های سبک توکار از یک درب توکار ساخته شده اند که در داخل قاب کابینت قرار گرفته اند و نه در خارج از قاب مانند درب های کابینت معمولی. به گفته هواز ، هر درب با استفاده از اندازه گیری های فوق العاده دقیق طراحی و ساخته شده است تا اطمینان حاصل شود که چوب در داخل قاب قرار دارد و به درستی باز و بسته می شود.

کابینت و کشوی آشپزخانه اینسته از گرانترین کالاهای موجود در بازار است. اما ظاهر کلاسیک آنها می تواند سالها طول بکشد. برای ایجاد کابینت های سفارشی با درج های مهره ای یا بدون مهره ، شخصی سازی کابینت اینست آسان است. طبق گفته استاد مارک ، ساخت ورقه های مهره ای در داخل درب کابینت تعبیه شده است. این جزئیات لبه با مهارت خوب فراهم می کند.

 

5. deistressed

 

انواع مختلف کابینت

 

به دنبال آشپزخانه ای به سبک عتیقه هستید؟ در این صورت ، احتمالاً می خواهید به دنبال کابینت ها و کشوهای مضطرب باشید. کابینت های با حالت پریشان که از اکثر تولیدکنندگان تهیه می شوند ، می توانند به هر سبک درب و با گوشه های خرد شده و سایر تکنیک های ناراحت کننده برای ایجاد احساس قدیمی ارائه شوند.

به گفته هووز ، به طور معمول 15 تا 20 درصد افزایش قیمت برای یک بازرگان برای انجام تکنیک های ناراحت کننده در کابینت جدید شما وجود دارد.

 

6. تخته مهره | انواع مختلف کابینت

 

انواع مختلف کابینت

 

کمد های تخته ای ساخته شده از ردیف تخته های عمودی با تورفتگی یا برجستگی ها ، که به عنوان “مهره ها” شناخته می شوند ، ظاهر پویاتر از برخی سبک های دیگر مانند کمد های آشپزخانه تخت را دارند. ظاهر مهره ها به سبک سبک درب کابینت می بخشد و یک آشپزخانه به سبک کلبه ای کلبه ای کشور را ایجاد می کند.

اگر کابینت های تمام مهره سفید برای تکمیل آشپزخانه به سبک کلبه شما عالی به نظر می رسند. ابتدا توجه داشته باشید که شکاف و شکاف های ایجاد شده روی این سبک به سختی قابل تمیز و نگهداری است.

 

7. ترمو فویل | انواع مختلف کابینت

 

انواع مختلف کابینت

 

کابینت های آشپزخانه Thermofoil از تخته فیبر با تراکم متوسط (MDF) ساخته شده اند. این درب سبک سپس در نوعی پوشش پلاستیکی پیچیده شده و در زیر حرارت شدید پخته می شود تا آب بندی شود. این فرایند به یک نوع کابینت آشپزخانه با دوام و مقرون به صرفه منجر می شود. کابینت های ترموفیلی که به طور انبوه تولید می شوند. فقط در رنگ های جامد ارائه می شوند و از چوب تقلیدی ساخته می شوند. با این حال ، این کابینت ها نیز ارزان هستند.

SF Gate خاطرنشان می کند: در حالی که کابینت های آشپزخانه با ترمو فویل از سهولت مراقبت ، نگهداری کم و رطوبت برخوردار هستند ، اما مقاومت حرارتی کمی نیز دارند. این بدان معنی است که نباید آنها را خیلی نزدیک به منبع گرما مانند اجاق گاز خود نصب کنید. در صورت انجام این کار ، ممکن است ورقه ورقه از رویه روکش آزاد شود.

 

8. سفارشی

اگر نمی توانید سبک درب کابینت آشپزخانه را در فروشگاه ها پیدا کنید که واقعاً در آشپزخانه شما کارایی خوبی داشته باشد ، جواب کابینت های سفارشی است. برای ایجاد طرح شخصی کابینت آشپزخانه می توانید با یک طراح محلی یا صنعتگر تماس بگیرید.

 

 

پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه

 

می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.