نکات مهم کابینت های نئوکلاسیک که فروشندگان به شما نمی گویند!

نکات مهم کابینت های نئوکلاسیک که فروشندگان به شما نمی گویند!

نکات مهم کابینت های نئوکلاسیک

در خرید کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک قیمت کابینت آشپرخانه یکی از دغدغه های افرادیست که در فرآیند خرید کابینت آشپزخانه با آن رو به رو هستند؛ اما نگران نباشید ما دغدغه های شما را شناسایی کرده و پاسخ تمام آن ها را می دهیم در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه توضیحات مفصلی را ارائه کنیم.  

 

نکات مهم خرید کابینت های نئوکلاسیک آشپزخانه

 •  آیا قیمت کابینتی که به ما ارائه می شود منطقی است؟
 • تفاوت میلیونی بین قیمت اعلامی فروشنده های کابینت آشپزخانه به چه دلیل است؟
 •  آیا قیمت پایین تر نشانه کیفیت پایین کابینت است؟
 • چگونه میتوانیم بالانسی بین قیمت و کیفیت کابینت نئوکلاسیک داشته باشیم؟
 • به چه کابینت کاری اعتماد کنیم و با او همکاری کنیم؟
 • چرا کابینت کاران بدقول هستند؟

 

این ها همه سوالاتی هستند که هنگام مکالمه با مشتریانمان به طور مستقیم و غیر مستقیم مطرح میشود، پس با ما همراه باشید تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم به طور کلی تمامی مشتریان قبل از خرید هرچیزی به دنبال بالانس بین قیمت و کیفیت کالای خود هستند، هر فروشنده ماهری باید این نکته را بداند که اولا در مورد ارائه قیمت بی انصافی نکند ثانیا با ارائه قیمت پایین جهت گرفتن سفارش از کیفیت کار خود نزند؛ در واقع تخفیف امتیازیست که فروشنده، بدون کاهش کیفیت به مشتری میدهد تا مشتری را ترغیب به دادن سفارش میکند. اما همیشه این طرز تفکر وجود ندارد، مخصوصا زمانی که ماهیت کالا سفارشی باشد؛ چرا که برای هر آشپزخانه ای کابینتی در ابعاد آن آشپزخانه ساخته می شود اما چه طور میتوان به بهترین گزینه رسید؟

 

خرید کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک: آیا قیمت کابینتی که به ما ارائه میشود منطقی است؟

در مورد هر کالا اتحادیه ای وجود دارد، در حرفه کابینت سازی اتحادیه کابینت سازان است که به ریز تمامی استاندارد های قیمت کابینت آشپزخانه را بیان کردند که به مختصر خدمتتان ارائه میشود وقتی میگوییم قیمت کابینت متری چند است منظور از یک متر کابینت چیست؟ طبق متن اتحادیه کابینت سازان یک متر کابینت زمینی با عمق 55 و ارتفاع 90 است که شامل پایه و پاخور،یونیت (بدنه کابینت)، درب و صفحه 3 سانتی و یک متر کابینت دیواری شامل تاج، زیرچراغ وبدنه و درب با ارتفاع 75 و عمق 35 است. نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه تصویر اول به عنوان مثال: وقتی شما به فروشگاه کابینت مراجعه می کنید -قیمت کابیت متری یک میلیون تومان است کابینت زمینی ضریب 0.6 و کابینت دیواری ضریب 0.4 دارد به عنوان مثال محیط آشپزخانه شما 12 متر است که شامل 8 متر کابینت زمینی و 10 متر کابینت دیواری است پس محاسبه قیمت کابینت به این صورت است: قیمت کابینت دیواری =0.4*1.000.000=400.000*10=4.000.000 قیمت کابینت زمینی = 0.6*.1.000.000=600.000*8=4.800.000 نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه تصویر سوم   آشنایی کامل از نحوه محاسبه قیمت کابینت یکی از مهمترین نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه است.

 

خرید کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک: تفاوت میلیونی قیمت کابینت بین فروشنده های کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک به چه دلیل است؟

در محاسبه قیمت کابینت با توجه به طراحی انجام گرفته می تواند قیمت های مختلفی داشته باشد؛ به عنوان مثال میتواند تمامی کابینت ها کمدی باشد، کابینت های کمدی به کابینت هایی میگوییم که از زمین شروع شده و تا راتفاع سقف ادامه دارد و فضای بین کابینتی بین آن ها وجود ندارد که دارای ضریب 1.8 (یعنی سه برابر کابینت زمینی) میباشد یعنی اگر شما یک متر کابینت کمدی در آشپزخانه تان نصب کنید؛ با فرض اینکه قیمت یک متر کابینت یک میلیون تومان باشد شما باید یک میلیون هشتصد هزارتومان مطابق با نرخ اتحادیه پرداخت کنید و این را بدانید که این شرایط مطابق با قانون است و اگر کابینت کار در انتها از شما مابه التفاوتی دریافت کند کاملا قانونی است، ولی از چیزی که سوء استفاده شده است عدم آگاهی شما بوده، که البته این نوع شیوه کار دربین بسیاری از شرکت های کابینت کار منسوخ شده است؛ اما همچنان در تعداد کمی از مغازه داران رایج است. بنابراین طراحی نهایی یکی از نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه میباشد که از آن نباید غافل بود

 

به چه کابینت کاری برای خرید کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک اعتماد کنیم و با او همکاری کنیم؟

برخی از فروشندگان مطالب ذکر شده را به شما میگویند و به شما قیمت میدهند برخی هم نمیگویند؛ البته امیدواریم تعداد کسانی که نمیگویند کمتر باشد، اما بهتره شما قبل از اجرای کار بدانید و قیمت تمام شده کابینت برای شما ارائه شود؛ شاید اگر بدانید قیمت تمام شده از چیزی که به شما گفته اند بالاتره و با بودجه شما نمیخوره گزینه های دیگری را انتخاب کنید؛ در هر صورت قیمت پایین دادن برای زخمی کردن سفارش کار غیر انسانی و غیر اخلاقی است.

 

چه باید کرد؟

 • از شرکت مورد نظر بخواهید کارشناسی به صورت رایگان جهت متر کردن محیط آشپزخانه برای شما ارسال کنند
 • پس از بررسی کارشناس از او یک قیمت اولیه مطابق توضیحات بالا بخواهید
 • از شرکت مربوطه طرح جانمایی دوبعدی یا سه بعدی بگیرید تا قبل از پرداخت پول بدانید آشپرخانه تان قرار است چه شکلی شود
 • طبق طرح مورد دلخواهتان قیمت جدید را بگیرید

با رعایت این اصول میدانید قیمت تمام شده کابینت آشپرخانه تان چه مقدار است،پس تا اینجای کار یکی از دغدغه های اصلی مشتریان یعنی قیمت برطرف شد.

 

کیفیت کابینت آشپزخانه:

از فروشنده کالیته ورق مصرفی در کابینت آشپزخانه تان را بخواهید به عنوان مثال قرار است کابینت ترک هایگلاس سفید AGT برای شما اجرا شود،به این شیوه عمل کنید

 • کالیته AGT را بگیرید و کد نوع ورق انتخابیتان را در قراردادتان ذکر کنید.
 • کالیته صفحه کابینت مورد توافق را بگیرید و کد مورد نظرتان را در قرارداد ذکر کنید.
 • دستگیره های کابینت را انتخاب کنید، دقت کنید، دستگیره جزیی از کابینت است و بابت آن مابه التفاوتی پرداخت نکنید مگر اینکه دستگیره انتخابیتان خاص باشد و قیمت بیشتر از ده هزارتومان داشته باشد
 • یراق کابینت به عهده فروشنده است و بابت یراق نباید از شما پولی دریافت شود مگر آنکه بخواهید از یراق آلات اتریشی مثل بلوم استفاده کنید

از همه این موارد مهم تر این است که انتهای قرارداد های کابینت معمولا باز است، با این مضمون که “پس از ساخت، کابینت شما متر شده و قیمت نهایی پس از اتمام کار مشخص میشود”، این را بدانید که زمانی که برایتان طراحی میشود طبق طرح کابینت برایتان ساخته میشود و پس از اتمام کار نیازی به محاسبات مجدد نیست، باید قیمت تمام شده در قرارداد ذکر شود و چیزی به عنوان برآورد اولیه قیمت وجود نداشته باشد که بتوان در حین یا پس از اتمام کار افزایش قیمتی تقبل کنید.بنابراین قراداد کامل و واضح یکی از نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه است. نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه تصویر دوم

 

چگونه میتوانیم کیفیت کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک خود را تضمین کنیم؟

هیچ کدام از شرکت های تولیدی کابینت ورق های مورد نیاز را خودش نمیسازد و تمامی آن ها ، چه شرکتی چه فروشگاهی ورق ها را از شرکت های تولید کننده ورق خریداری می کنند؛ در واقع ساخت ورق های کابینت توسط کارخانه های ساخت ورق و ساخت کابینت توسط شرکت ها و فروشگاه های کابینت ساخته میشود که مواد اولیه خود را از کارخانجات تهیه میکنند پس به کابینت سازان رنگ ندهید بلکه از کالیته ارائه شده، کد ورق با ضمیمه نام شرکت تولیدی در قرارداد ذکر کنید و در نهایت محصول نهایی را با ورق مورد نظر مطابقت دهید این کار برای کابینت هایگلاس و کابینت ام دی اف (MDF) کافیست؛ اما اگر قصد دارید ازکابینت ممبران استفاده کنید مهمترین نکته جنس وکیوم و از آن مهمتر جنس چسب است، چسب آلمانی بهترین چسب و وکیوم های کره ای بهترین نوع جنس وکیوم هستند، اگر از چسب مرغوب برای ساخت کابینت استفاده نکنید؛ بزرگترین ایراد کابینت های ممبران یعنی بلند شدن وکیوم از روی ورق به شدت رایج خواهد بود چرا که چسب نامرغوب در درجه حرارت های بالای 40 درجه مقاومت خود را از دست داده و از روی ورق بلند میشوند (مخصوصا در نواحی گاز و فر) و این اتفاق برای کابینت های ممبران بسیار بسیار پر هزینه است؛ بنابراین استفاده از متریال مرغوب و درج آن در قرارداد هم جزء نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه محسوب میشود.

 

چرا کابینت کاران بدقول هستند؟

این مشکل از زمانی که حرفه کابینت سازی به صورت شرکتی شکل گرفت بسیار کمتر شده است، چرا که هر کابینت سازی کارخانه مختص به خود را ندارد و پس از قرارداد با مشتریان سفارش های خود را به شرکت های مختلف میدهند؛ اما آیا شرکت ها خودشان مشتری ندارند؟ قطعا دارند، بنابراین تحویل به موقع یکی از نکات مهم خرید کابینت آشپزخانه است که با انتخاب شرکت مناسب برای شما محقق میشود شرکت کابینت و دکوراسیون گریت با 15 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع کابینت مدرن و کلاسیک همیشه اصول حرفه ای در برخورد با مشتریان را اولین هدف خود قرارداده است و با تیم برنامه ریزی تولید و فروش حرفه ای همواره رضایت مشتری ، کیفیت، پایین ترین قیمت و تحویل به موقع یکی از دغدغه های ما بوده است پیشنهاد نویسنده: قیمت کابینت آشپزخانه   می توانید از طریق لینک های زیر پروژه های مربوط به این مقاله را مشاهده کنید:  

 

 

اگر به دنبال خرید کابینت و بهترین انواع کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک برای منزل خود هستید و میخواهید با کمترین هزینه بیشترین کیفیت را داشته باشید درست آمده اید، اینجا  دو نیاز اصلی خود یعنی کیفیت و قیمت و زمان تحویل را به نقطه سر به سر برسانید.

اما چه طور؟

 1. گروه کابینت و دکوراسیون گریت تولید کننده است و تمام دستگاه های مورد نیاز جهت تولید کابینت را در اختیار سفارشات خود قرار میدهد، حتما شنیده اید که کابینت کارها بدقول هستند ما به شما می گوییم دلیل این بدقولی همین است! برون سپاری کارها! اما گریت دارای کارخانه تولیدی به بزرگی 2000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی خاوران هست و دارای دستگاه های برش، CNC، پرس وکیوم، PVC، فارسی بر و ….میباشد و به جز سفارشات خود هیچ کار خدماتی دیگری انجام نمیدهیم چون ما GREAT (بزرگ) هستیم. بهترین انواع کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک در سریع ترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن به دست شما خواهد رسید!
 2. شرکت کابینت و دکوراسیون گریت متشکل از 4 تیم اصلی میباشد که از ابتدا تا انتهای کار وظایف تفکیک شده است، که در هر مرحله مسئول مستقیم همان واحد پیگیر کارهای مشتریان خواهد بود.

 

 • فروش : در مرحله عقد قرارداد و استعلام قیمت و هماهنگی های قبل از طراحی
 •  طراحی : ارسال اندازه گیر به محل و مشاوره و ارائه پلن دوبعدی و سه بعدی و تفکیک طرح سه بعدی به ریز متریال
 •  تولید : تولید مطابق با چک لیست و برگه سفارش تایید شده فروش و طراحی
 •  نصب : انتقال مجموعه تولید شده به محل پروژه و نصب و دریافت رضایت مشتری پس پایان اجرا

 

“ما اعتقاد داریم کار باید با الگوریتم مشخص و تمیز انجام شود”

 

شما همچنین می توانید از صفحات دیگر سایت مانند:

دیدن فرمایید.

 

دریافت خدمات و مشاوزه بازسازی کابینت منزل و کابینت های نئوکلاسیک

با جستجوی آنلاین نام بسیاری از شرکت هایی که خدمات بازسازی کابینت و ساخت تخت چوبی را انجام می دهند به شما داده می شود. برای انجام این پروژه با مناسب ترین قیمت و تضمین کیفیت می توانید با مشاوران و مهندسان گریت کابینت برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید.

اگر کابینت های موجود خوش ساخت و فرم خوبی داشته باشند و ظاهری کاملاً متفاوت داشته باشند، بازسازی کابینت می تواند گزینه ای مناسب و کم هزینه برای بازسازی آشپزخانه باشد. همچنین در مواردی که چیدمان آشپزخانه موجود به خوبی کار می کند، انتخاب خوبی است. اما در مواردی که کابینت های موجود با مشکلات ساختاری روبرو هستند و یا سخت افزار در وضعیت نامناسبی قرار دارد و یا ویژگی های ذخیره سازی داخلی در آن کم است، بهتر است کابینت های کاملا جدید نصب کنید. همچنین کار کابینت تنها به ساخت کابینت ختم نمی شود و شما می تواند هر مدل تخت خوابی در هر اندازه و ساختاری را سفارش دهید تا با قیمت منطقی و بهترین کیفیت به دستتان برسد.

همه ما دوست داریم یک آشپزخانه زیبا و تمیز و منظم داشته باشیم که علاوه بر زیبایی و شیک بودن، کارایی زیادی نیز داشته باشد. به همین منظور استفاده صحیح از فضای کابینت ها و یا تعمیر و تعویض آن ها به شما توصیه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طراحان و سازندگان گریت کابینت درمورد نحوه بازسازی کابینت می توانید هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز به صورت رایگان با ما در ارتباط باشید!

 

اگر از این نوشته لذت بردید و تمایل به کسب اطلاعات بیشتر داشتید، می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۸۲۵۱۲۵۲ تماس بگیرید و از مشاوره کاملا رایگان متخصصان گریت کابینت در زمینه‌هایی مانند طراحی دکوراسیون آشپزخانه، تعمیرات و بازسازی آشپزخانه، سفارش و خرید انواع کابینت آشپزخانه و هر مورد و سوال دیگری استفاده کنید!

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.